موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اون یکی کد چند دقیقه بعد این اومد
بی غم چندتا گرفتی
(06-01-2015، 08:46 AM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی غم چندتا گرفتی

من اگه ایرانول راضی باشه 12تا گرفتم... Biggrin.gif
ازاین 12تا 2تاش بده من خیرببینی ننه
(06-01-2015، 08:43 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 08:41 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﺷﺎﺭﮊ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ 1000 ﺗﻮﻣﻨﯽ ﺍﯾﺮﺍﻧﺴﻞ ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ 15 ﺩﯼ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﯾﮏ ﺑﻪ 737602 ﺍﺭﺳﺎﻝ 777 ﺑﻪ 737602 ﻭ ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ ﮐﺪ ﺷﺎﺭﮊ ﻟﻐﻮ ﺑﺎ ﺍﺭﺳﺎﻝ LAGHV ﺑﻪ 737602

اگه این برات ارسال شده پس دومیه برات ارسال نشده... Biggrin.gif
چون ادمین یادش نمیره... Biggrin.gif

حتمأ یادش رفته
دلم شکوندی ادمین
(06-01-2015، 08:53 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ننه همشو ریختم روی سیمم وگرنه میدادم بهت... Biggrin.gif
اصلا هرچی هم پول بدم شارژ بخرم حال نمیده فقط شارژ کشیدن از ایرانول حال میده. Biggrin.gif
(06-01-2015، 08:58 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 08:53 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا هرچی هم پول بدم شارژ بخرم حال نمیده فقط شارژ کشیدن از ایرانول حال میده. Biggrin.gif

انتقال بده ننه.شماره بدم!؟!؟!
(06-01-2015، 09:02 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 08:58 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه میخوای خصوصی کن هزارشو میریزم برات. Biggrin.gif
(06-01-2015، 09:03 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 09:02 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه میخوای خصوصی کن هزارشو میریزم برات. Biggrin.gif

قربون مرامت
همین که گفتی بسه
ایشالا امشب کد بیاد بگیرم
قربون مرامت
همین که گفتی بسه
ایشالا امشب کد بیاد بگیرم

خواهش میکنم. Shy.gif
اره ایشالا میاد ایرانول هم پسر و دختر خوبی شده راحت شارژ میده. Biggrin.gif