موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(07-01-2015، 03:26 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر چرا به فاطمه اعتبار منفی دادی؟؟
میزنمتا!!

عاشقتم رویایی Blush.gif
(07-01-2015، 03:36 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-01-2015، 03:32 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-01-2015، 03:26 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر چرا به فاطمه اعتبار منفی دادی؟؟
میزنمتا!!

به خودم مربوطه  Biggrin.gif

فاطمه دوست منه هرکی باهش دربیفته با من طرفهAngry.gif

عاشقتمممممممممم  Blush.gif Exclamation
بچه هدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گه میخوایین صحبت کنید تا باز اینجا شلوغ نشه ممنون
این مهمونا از الان کمین کردن ببینن خبریه عایا؟؟ Biggrin.gif
مهمونای اونجا مشکوکنا.. فک کنم کمین کردن ببیننن شماها چی میگین و بکننتون تو گونی گریه.
8 تا زیاده آدم هول میشه.من به دوتا کد راضی ام. بابا با یدونه کد هم من کلی تپش قلب میگیرم. دیگه قلبم جواب نمیده.
(07-01-2015، 03:25 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-01-2015، 03:23 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
fatemeh_s
اگه یبار به یکی مث شما اعتبار منفی بدم دیگه عبرت میشه واسه بقیه که بدون اطلاع درمورد شارژ حرف نزنن
Tongue.gif

مظلوم گیر آوردی دیگه باشه اشکال نداره این اعتبارا به کسی وفا نکرده که به من کنه  Dodgy.gif   Undecided.gif

منم میخواستم بهت منفی بدم خوب شد نبودی وگرنه نمیذاشتم کسی پاکشون کنه Biggrin.gif حالا دیگه تنور خشمم خاموش شده اعتبار منفی بهش نمیچسبه Biggrin.gif مث اینکه امیرم اعتبار منفیشو پاک کرده Confused هنوز یه دشمن دیگه داری مسعود ده نمکی ببینتت حتما منفی میده Tongue.gif
(07-01-2015، 04:21 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
8 تا زیاده آدم هول میشه.من به دوتا کد راضی ام. بابا با یدونه کد هم من کلی تپش قلب میگیرم. دیگه قلبم جواب نمیده.

بی بی منم مث تو هستم Undecided.gif واسه همین خودم اکثرا کدارو تست میکنم زودتر بفهمم استرسم کمتر بشه Biggrin.gif Tongue.gif
انصافا وقتی شارژ میاد اونم دوتا دستام میلرزه بدجور
من یه سوال دارم??? آقای reza_ab مجازیه یا واقعیه???
خیلی مودبه??
تازه دویست تا سیمکارت داره..  Confused