موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان مگه این شارژا که الان کار نمیکنه فردا جواب نمیده ؟
(04-01-2015، 07:26 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین کجایی؟

Biggrin.gif سلام والا من امروز مریض بودم در جریان که هستی Undecided.gif Tongue.gif
(04-01-2015، 07:26 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی خر است گریه

Undecided.gif صددرصد
(04-01-2015، 07:28 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من که مثلن عضو ویژه ام ادمین کجاس چرا پیام نفرستادن مجتبی . دیر فهمیدم و گرنه زودتر راحت کدا وارد میشد . 

Biggrin.gif عزیزم امروز مرض بودم هنوز هم داره شارژ میده خودم الان گرفتم Undecided.gif عزاییل که نیستم همیشه باشم
عدد شو نمیشه بگی 8282 شارژ کم میکنه
84...چند؟؟
(04-01-2015، 07:39 PM)edition69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان مگه این شارژا که الان کار نمیکنه فردا جواب نمیده  ؟

کد شارژهایی که میده الان سیستم قادر به پرداختش نیس برا همین میگیم کد نگه دارید فردا بزنید شاید بهتون شارژ داد Wink.gif
(04-01-2015، 07:36 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-01-2015، 07:34 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-01-2015، 07:23 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[عکس: 04_151.png][عکس: 04_152.png][عکس: 04_153.png]
این 3 تا از نمونه هایی که من گرفتم 
گفتم که زودتر بزنید 500 تومنی سریع شارژش تموم میشه چون از طرف بانک پاسارگاد
نگه دارید فردا شاید شارژ بده بهتون Tongue.gif

فردا چه ساعتی باید کد شارژ بزنیم ؟
والا نمیدوم ساعت کاری بانک که شروع بشه اینم شارژ میده احتمالا چون بانک پاسارگاد شارژ میکنه Wink.gif

من دیشب وقتی کد رو زدم شارژ نشد اما بعد از یک ساعت شارژ خودکار برام امد
(04-01-2015، 07:30 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین تو هپروته... تو هپروته.. تو هپروته
بابا من زود زدم ولی نشد والا

کد رو نگه دار فردا وارد کن
مجی شاید شارژ داد??? گریه
(04-01-2015، 07:40 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-01-2015، 07:26 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی خر است گریه

Undecided.gif صددرصد

دلی بیا چت کارت دارم من ... حالا  Tongue Angry.gif