موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-01-2015، 04:44 PM)امیر رجائی زاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 04:27 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 04:17 PM)امیر رجائی زاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 04:17 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعید این سیم دانشجویی که میگی چه اپراتوریه؟

همراه‌اول  Undecided.gif

از کجا باید بگیریم؟
من رفتم دفتر خدمات ارتباطی اطلاعی ازش نداشتن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 Undecided.gif

مرسی دوست عزیز
(06-01-2015، 03:32 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سیمکارت داشتم گم شده بود رفتم نمایندگی رسمی ایرانسل که بگیرم بعد اون اپراتور ایرانسل یه بن کارت هدیه داد که پشتش 4تا آدرس داشت گفت برو به یکی از این آدرس ها سیمکارت هدیه رایگان بگیر منم رفتم یه خط 901 با 2000 تومن شارژ اولیه بهم دادن Shy.gif روی بن نوشته بود مخصوص تهران 
گفتم که اگه کسی خواست بره بگیره  Wink.gif

مجتبی همه جا بن میدن یا فقط تو شهر شما ایطوره!
من خط بادوهزار شارژاولیه ویک خط جایزه دیگ هم ام ام اس و هم اینترنتش فعال میش ده هزار دیدم وخریدم
سلام
سیم کارت دانشجویی رو رایگان میدن
برای هر دو اپراتور ایرانسل و همراه اول؟؟؟
(06-01-2015، 05:11 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

فک کنم فقط همراه اول باشه اگه برای جمعه ها میگی داره طرحش برداشته میشه
(06-01-2015، 05:18 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 05:11 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

فک کنم فقط همراه اول باشه اگه برای جمعه ها میگی داره طرحش برداشته میشه

خب میگن تا آخر 93 تمدید شده
ولی خب کجا میفروشن
دانشگاه ما که از این خبرا نیست
سلام

دوستان عزیز شارژ رایگان همراه اول

ارسال عدد 10 به 203060
بعدش ارسال KALKAL به 203060
بعدش به سه سوال باید پاسخ درست بدین
سلام شارژ اومده همراه اول ؟ 
کوچکترین عدد اول بزرگتر از 9576
جواب سوالات اینجا هست:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.