موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-01-2015، 12:46 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها فردا شاید نظرش عوض بشه شارژ بده  Biggrin.gif
راستی من اعتبارام نصفه شب باز میشه خستم میشه هرشب نصفه شب بیدار بمونم برای همین به همه فردا قبل ظهر اعتبار میدم تا زمانش درست بشه شب همگی بخیر Heart.gif

شاید نظرش عوض بشه منم یکیش رفت بقیه رو یا گفت از کمپین شارژ پاسخی دریافت نشد یا گفت صخیح نیست و از آخر گفت مهلت تمام شده... Undecided.gif
بچه ها به من ميگه كد صحيح نيست دوباره امتحان كن.. چرا؟ ديروزم همينو گفت :(
دوستان صبر کنید تا ساعت 12:30 بعد بزنین شاید داد اگه نداد فردا امتحان کنید اگه نداد دیگه شارژ پونصدی نگیرین ارزش نداره... Wink.gif Biggrin.gif
دوستان من الان 2تا زدم شارژ شد...الان بزنید
Bigham پیشنهادت فیلسوفانه بود Biggrin.gif
میگه پاسخی از کمپین کارت شارژ دریافت نشد.
(05-01-2015، 12:58 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محمد راست میگه الان واسه منم شارژ شد
اول کد بایکی از سیم کارتام زدم شارژ نشد ولی با سیم دیگه ام زدم شارژ شد Biggrin.gif
دوستان اگه بیدار می مونید
ساعتا 1 به بعد بزنید راحت شارژ میشه
منم دیشب همین کارو کردم

موفق باشید
خط ها شلوغ شد یه ملت وقتی ساعت 12 بزنن
(05-01-2015، 01:03 AM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2015، 12:58 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محمد راست میگه الان واسه منم شارژ شد
اول کد بایکی از سیم کارتام زدم شارژ نشد ولی با سیم دیگه ام زدم شارژ شد Biggrin.gif

بابا دوستان این هر دفعه یه چی میگه شما پشت سر هم بزنین تا شارژ بشه... Biggrin.gif