موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سعید جان تشکر
کسی میدونه الان شارژ میدن یا نه؟
(06-01-2015، 07:27 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 07:25 PM)eli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونممممم... به كي بايد اعتبار بدم؟؟؟ :))))

عزیز کدها رو من گذاشتم دوست داشتی 5 تا اعتبار بده Biggrin.gif

چجوری میشه بیشتر از یه دونه اعتبار داد؟ Confused
(06-01-2015، 08:39 PM)hiddenmafia_007 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 07:27 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 07:25 PM)eli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چجوری میشه بیشتر از یه دونه اعتبار داد؟  Confused

باید بری تو لیست اعتبارهای طرف - از اون‌جا اعتبار بدی Undecided.gif
میدن شارژ.
(06-01-2015، 08:39 PM)hiddenmafia_007 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چجوری میشه بیشتر از یه دونه اعتبار داد؟  Confused

کافیه روی هر پست طرف گزینه اعتبار رو بزنی و اعتبار بدی برای هر پست میشه یه اعتبار داد Tongue.gif
این زندگی آرام مال کدومشه.بعدش باید چیکار کنی؟
سپاس از دوستانی که کمک کردن اعتبار من دوباره شد 85  Shy.gif
سلام بچه ها 1 به 84888 دادم
اینو داد
صابخونه، حکم تخلیه گرفته! مامور اجرام سر وقت رسونددش! حالا مستاجر بعد تاریخ ابلاغ، چند روز فرصت داره بره؟؟
2-100روز
3-101 روز
7-102 روز
10-103 روز
کسی ج داده این سوال رو قبلن؟؟؟چون این مسابقه مال تقریبن یک هفته پیشه الان دوباره میده
ی جا تو نت زده بود 3 روز یه جا دیگه هم 3 تا 7 روز....کسی اینو ج داده؟؟؟
ممنون از دوستان
(06-01-2015، 08:46 PM)shahryars نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها 1 به 84888 دادم
اینو داد
صابخونه، حکم تخلیه گرفته! مامور اجرام سر وقت رسونددش! حالا مستاجر بعد تاریخ ابلاغ، چند روز فرصت داره بره؟؟
2-100روز
3-101 روز
7-102 روز
10-103 روز
کسی ج داده این سوال رو قبلن؟؟؟چون این مسابقه مال تقریبن یک هفته پیشه الان دوباره میده
ی جا تو نت زده بود 3 روز یه جا دیگه هم 3 تا 7 روز....کسی اینو ج داده؟؟؟
ممنون از دوستان
۳ روز