موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مرسی مجتبی و بیغم.. Angel.gif Heart.gif
(08-01-2015، 08:26 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام...بچه ها امروز تولدم بود...چرا بهم تبریک نگفتین؟کادوتون کووووووو؟

(08-01-2015، 08:31 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-01-2015، 08:26 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام...بچه ها امروز تولدم بود...چرا بهم تبریک نگفتین؟کادوتون کووووووو؟

سلام به به تولدت مبارک Heart.gif
تولد منم که میدونی 20 دی  Biggrin.gif
نو اسپم شرمنده بچه ها  Biggrin.gif Tongue.gif

سلام

جناب مجتبی و خانم مریمی عزیز تولدتون مبارک.

موفق و سلامت باشید
(08-01-2015، 08:50 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-01-2015، 08:47 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

جناب مجتبی و خانم مریمی عزیز تولدتون مبارک.

موفق و سلامت باشید

هنوز به تولد مجتبی دو روز مونده... Biggrin.gif

سلام

ببخشید جناب محمد عزیز من پیشاپیش تبریک گفتم.تولد همه دوستان عزیز دی ماهی مبارک.
مریمی عزیز تولدت مبارک ایشالا 120 ساله بشی Blush.gif 

مجتبی داداش من تولدتو تبریک گفته بودم حالا مونده کادوت Biggrin.gif 

ببخشید از دوستان بابت اسبم Wink.gif
(08-01-2015، 08:59 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مریمی عزیز تولدت مبارک ایشالا 120 ساله بشی Blush.gif 

مجتبی داداش من تولدتو تبریک گفته بودم حالا مونده کادوت Biggrin.gif 

ببخشید از دوستان بابت اسبم Wink.gif

مرسی محمد...... Tongue
Biggrin.gif Tongue.gif 5شنبه و جمعه کد شارژ که یا نبوده یا اگرم بوده کم بوده برا همین اسپم در حد معمولش آزاد  Tongue.gif Shy.gif
(08-01-2015، 08:55 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-01-2015، 08:50 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هنوز به تولد مجتبی دو روز مونده... Biggrin.gif
Biggrin.gif Tongue.gif شنبه تولدم از فردا تولد میگیریم تو انجمن دلی هم هست  Biggrin.gif

پس منم پیشاپیش تولدتو تبریک میگم از فردا هم جشن تولد میگیریم... Exclamation Biggrin.gif
تولد تولد تولدت مبارک... Blush.gif
نو اسپم ببخشید بازم برای اسپم ها اینا تبریک تولد بود... Wink.gif Biggrin.gif
(08-01-2015، 09:38 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-01-2015، 09:29 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیگه الان و جمعه کد شارژ نیس هر کی هرچی میخواد بگه آزاده  Biggrin.gif فقط من چند ساعت دیگه پاک میکنم دیگه ناراحت نشید از دستم  Heart.gif Shy.gif

خب دیگه امشب شب شادیه چون 2تا تولد داریم...بس دیگه ناراحت نباشین Heart.gif Biggrin.gif

آره ناراحتی معنا نداره... Shy.gif Heart.gif
بگین بخندین شاد باشین که فردا محمد میخواد قرعه کشی بزاره... Biggrin.gif Exclamation
درود و سلامی دوباره بر دوستان همراهان و کاربران و مدیران سایت
از شارژ خبری نبود امروز؟
سپاس از پاسخ دوستان ♥
(08-01-2015، 09:41 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود و سلامی دوباره بر دوستان همراهان و کاربران و مدیران سایت
از شارژ خبری نبود امروز؟
سپاس از پاسخ دوستان ♥
درود 
نه شارژ نبود امروز برادر  Biggrin.gif ♥