موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
کوچکترین عدد بزرگتر از 7095 کدام است ؟؟
بی خیال شین . لغو کنین بهتره . سه تا سوال یکی که نیس . اولیشو دروس جواب بدی دوتا دیگه میمونه . لغو کنین . 
عاقا kalkal off  بفرستین بی خیای شارژ همراه اول شین . امروز و شارژ بده نیس . 
(06-01-2015، 05:48 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کوچکترین عدد بزرگتر از 7095 کدام است ؟؟

جوابها اینجا هست:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی گزینه نداره بهتره لغوش کنین چون فقط شارژتون میپره.
لغووووووووووووووو
دوستان ایرانسلی که شارژ 5تومنی به قیمت 3تومن را نمیخوان بخرن:
من هر شناسه قبض را 500تومن خریدارم، در صورت تمایل بهم پ.خ بدید.(هر تعداد باشه خریدارم)
(توضیح: اول ارسال chand5 به 8282 بعد ارسال کدی که میده به 7337 بعدش شناسه قبض را براتون مبفرسته(با هزینه 125تومن) که من اونو 500خریدارم.)
با تشکر Cool.gif
سلام ..به اونایی که هفته پیش شارژ گرفتن میده یا کد تکراری میده آخه نوشته از این مسابقه فقط یه بار میتونی شارژ بگیری
گزینه نداره Sad.gif Sad.gif
چکار کنیییییییم
Sad.gif
(06-01-2015، 05:05 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 03:32 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سیمکارت داشتم گم شده بود رفتم نمایندگی رسمی ایرانسل که بگیرم بعد اون اپراتور ایرانسل یه بن کارت هدیه داد که پشتش 4تا آدرس داشت گفت برو به یکی از این آدرس ها سیمکارت هدیه رایگان بگیر منم رفتم یه خط 901 با 2000 تومن شارژ اولیه بهم دادن Shy.gif روی بن نوشته بود مخصوص تهران 
گفتم که اگه کسی خواست بره بگیره  Wink.gif

مجتبی همه جا بن میدن یا فقط تو شهر شما ایطوره!

نمیدونم باید برید نمایندگی های رسمی خود ایرانسل از اونجاها بپرسی Wink.gif
یکی زنگ بزنه به 203060
این جور فایده نداره