موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام ، برنامه چی چند،دیشب پول از حسابم کم کرده ولی شارژ نفرستاده چکارکنم؟
(05-01-2015، 01:00 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2015، 12:28 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب با خط دیگه هم امتحان میکنم با خطای دیگه میگه اشتباه است Biggrin.gif

کد شارژ بلاک شده یکی از 10 تا کدای منم بلاک شد Sad.gif

واسه منم بلاک شده یعنی دیگه شارژ نمیشه؟؟
(05-01-2015، 01:16 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2015، 01:00 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2015، 12:28 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شبنم از شانس بد ما نههه Sad.gif
اگه امروز شارژ اومد بهم خبر بدید
کرفتار گوجه چیدن هستیم
09176420467
چرا همراه اول شارژ نمی‌ده؟ Sad.gif
(05-01-2015، 01:16 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

خانم شریفی عزیز برای منم دو تا از کدهای شارژ 720 رو با هر خطی تست کردم میگه کد صحیح نیست بقیه کدهام راحت شارژ شدن. فکر کنم دیگه نمیشه از این کدها استفاده کرد.
(05-01-2015، 01:16 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم احتمالا نمیشه چون من با 5 تا خط تست کردم تازه زنگ زدم پشتیبانیش خانمه خیر سرش راهنمایی کرد 300 شارژم رفت Confused
(05-01-2015، 01:22 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد جان من حدف کردم شمام نقل قول رو پاک کنید Biggrin.gif

منم حذفش کردم ولی دفعه ی دیگه نگی ها Biggrin.gif
(05-01-2015، 01:25 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2015، 01:22 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد جان من حدف کردم شمام نقل قول رو پاک کنید Biggrin.gif

منم حذفش کردم ولی دفعه ی دیگه نگی ها Biggrin.gif

خیلی سخت میگیرین خدایی من سعی کردم درباره شارژم تو اون پستم صحبت کنم ادمین تو اون صفحه اول نوشته بود چند کلمه انحراف از موضوع عیب نداره ولی در هر صورت تو مدیری داداش حرفات برام سنده Tongue.gif Heart.gif
(03-01-2015، 01:11 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببینید دوستان گلم مثلا یه سلام کردن تو این تاپیک اشکالی نداره ولی نباید زیاد کشش بدین واسه بحث عمومی برین بحث عمومی و هر چقدر دلتوم میخواد صحبت کنید هر مشکلی هم داشتین پیام خصوی بدین

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان این نوشته ادمینه تو صفحه اول والا الان اصلا همینم قدغن شده من دیگه میترسم به کسی سلام بدم یا تشکر کنم Sad.gif