موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-01-2015، 03:17 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی  شارژپونصدی میداد یادته؟؟؟؟اونو کدشو دوباره بزن بازم شارژمیده  من الان پونصدگرفتم Biggrin.gif

همون قدیمی ها رو میگی  Biggrin.gif پاک کردم که هی خدا Tongue.gif Biggrin.gif
هرکس پاک نکرده میتونه بازم بزنه.....من یادگاری نگه داشتمش هرروز میزنم پونصدمیده
(06-01-2015، 03:16 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با وجود اینکه شلوغ هم بود با 4 تا گوشی 17 تا گرفتم ازش  Biggrin.gif

بچه خواهرم خونمون بود منو میدید تعجب میکرد هی داشتم سیمکارت عوض میکردم با یه گوشی  Tongue.gif Biggrin.gif
(06-01-2015، 03:25 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 03:16 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با وجود اینکه شلوغ هم بود با 4 تا گوشی 17 تا گرفتم ازش  Biggrin.gif

بچه خواهرم خونمون بود منو میدید تعجب میکرد هی داشتم سیمکارت عوض میکردم با یه گوشی  Tongue.gif Biggrin.gif

کصافط Biggrin.gif چنتا سیمکارت داری؟ Tongue.gif
(06-01-2015، 03:20 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 03:17 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی  شارژپونصدی میداد یادته؟؟؟؟اونو کدشو دوباره بزن بازم شارژمیده  من الان پونصدگرفتم Biggrin.gif

همون قدیمی ها رو میگی  Biggrin.gif پاک کردم که هی خدا Tongue.gif Biggrin.gif

من زدم گفت کد صحیح نمیباشد
اسما شاید کد تو یه باگ باشه Huh.gif
وگرنه من 23 تا از قبلیا دارم نمیشه Lightbulb.gif
اگه باگ باشه بلوک میشه چند بار استفاده کنی Biggrin.gif
(06-01-2015، 02:46 PM)امیر رجائی زاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 02:06 PM)یلدا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتبار بدین بهم Angry.gif  Angry.gif

چهل تا پست گذاشته چهل تا اعتبار داره  Biggrin.gif
فک کنم هر پستی که زده درخواست اعتبار داشته  Biggrin.gif  Tongue.gif

میخاین آخرش با اعتبارا چیکارکنید؟
دوماهه من به 150نرسیدم چون هر ثانیه نمیگم اعتباراعتبار
بیخیالشید دیگه
دوتا مسابقه بود...اون vtnبود فکرکنم شارژشد...اولی میگ کد صحیح نیس...من دیشبم همین کدو زدم شارژشد... خطم بسته نمیش من اپراتورم
یه سیمکارت داشتم گم شده بود رفتم نمایندگی رسمی ایرانسل که بگیرم بعد اون اپراتور ایرانسل یه بن کارت هدیه داد که پشتش 4تا آدرس داشت گفت برو به یکی از این آدرس ها سیمکارت هدیه رایگان بگیر منم رفتم یه خط 901 با 2000 تومن شارژ اولیه بهم دادن Shy.gif روی بن نوشته بود مخصوص تهران 
گفتم که اگه کسی خواست بره بگیره  Wink.gif
همراه اول ... چرا شارز نمیده  Angry.gif  Sad.gif