موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(09-01-2015، 08:21 PM)iman68 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بکس امروز شارژ موجود نیست

معلوم نیست
(09-01-2015، 08:15 PM)asad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-01-2015، 07:35 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-01-2015، 07:33 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجتبی تفلدت مبارک پرچم دی ماهی ها بالاست Tongue.gif
Biggrin.gif به به یه دی ماهی دیگه هم معلوم شد Wink.gif  مرسی شبنم خانم  Blush.gif

داداش تولدت مبارک میدونم بچه باحالی هستی چون مثله خودم دیماهی هستی Biggrin.gif
Biggrin.gif بله همه دی ماهی ها باحالن Wink.gif مرسی اسد جان Blush.gif
دوستان این پیام برام اومد یعنی شارژ هست؟؟

برنده بنز شدی! اگر 1 رو به 84909 بفرستی احتمالا شنیدن جمله بالارو داری.
از سامانه پیامکیه
5000233993
برام اومده
اقا من چندتا سیم کارت گم کردم بسوزونم شارژ روشونم میسوزه
(09-01-2015، 08:27 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از سامانه پیامکیه
5000233993
برام اومده

خوب واسه منم اومد یکم شارژ ازت میبره خبری هم از لنز نیست چه برسه به بنز
ربطی هم به شارژ نداره
(09-01-2015، 08:27 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از سامانه پیامکیه
5000233993
برام اومده
آره برا منم میاد نمیدونم شماره ما رو از کجا اوردن 
تستر های عزیز یکی دیگه به مسابقه اپسان اضافه شد ozv TGAZ  Biggrin.gif Tongue.gif
شاررژ میده
(09-01-2015، 08:32 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از سامانه پیامکیه
5000233993
برام اومده
آره برا منم میاد نمیدونم شماره ما رو از کجا اوردن 
تستر های عزیز یکی دیگه به مسابقه اپسان اضافه شد ozv TGAZ  Biggrin.gif Tongue.gif

من داشتمش این همون پیشونی سفید بود الان شده این Biggrin.gif
سلام
بچه های گل پیج
شنیدم تولده؟
کو کیک؟
من کیک میخوام Biggrin.gif
مجتبی تولدت مبارک Heart.gif