موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(09-01-2015، 02:52 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب محمد جان مگه این پیامتو تکرار کنی بقیه ببینن
چون ممکنه پست بذارن کسی نبینه پیامتو

ببخشید خوب متوجه حرفت نشدم...یه بار دیگه میگی؟
(09-01-2015، 02:52 AM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-01-2015، 02:45 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمو لای منگنه قرار میدی ها Biggrin.gif

بس یه نظر خواهی کنم:اونایی که موافقن فردا قرعه کشی باشه زیر همین بست رو سباس بزنن Heart.gif

انصافا 10 تا خیلی زیادهههه

شبنم خواهر عزیزم 10 تا کارت شارژ واسه عید کمه ولی باز بچه ها رو شاد میکنه.
دم محمد داداش گلم گرم. Heart.gif Blush.gif
اینم تابیکش ولی 10تا نیست Wink.gif

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-01-2015، 02:55 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-01-2015، 02:52 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب محمد جان مگه این پیامتو تکرار کنی بقیه ببینن
چون ممکنه پست بذارن کسی نبینه پیامتو

ببخشید خوب متوجه حرفت نشدم...یه بار دیگه میگی؟

منظورم این بود که پستتو یه جوری باشه که همه ببینن میخای نظر خواهی کنی
که دیگه یه تاپیک ایجاد کردی

ممنون
سلام دوستان کسی اینجا مترجم زبان هست من سه تا پاراگراف بدم واسم معنی کنه هر کی میتونه یا بلده ی لطفی در حق ما بکنه ممنون میشم ببخشید ادمین اینجا پست گذاشتم چون دوستان اینجا بیشتر سر میزنن گفتم بهتره اینجا بگم ..بعد حذف میکنم
بچه ها سامانه پاسارگاد درست نشد؟ Undecided.gif
(09-01-2015، 11:14 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها سامانه پاسارگاد درست نشد؟ Undecided.gif

واسه من که نشده
(09-01-2015، 02:13 AM)amir_khan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-01-2015، 08:31 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-01-2015، 08:26 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام...بچه ها امروز تولدم بود...چرا بهم تبریک نگفتین؟کادوتون کووووووو؟

سلام به به تولدت مبارک Heart.gif
تولد منم که میدونی 20 دی  Biggrin.gif
نو اسپم شرمنده بچه ها  Biggrin.gif Tongue.gif

سلام.مجتبی جان داداش گلم و مریمی جان خواهر عزیزم تولدتون مبارک. Heart.gif  Blush.gif
سلام مرسی داداش امیر  Heart.gif Wink.gif Shy.gif
(08-01-2015، 11:08 PM)sheyda نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به این ادرس هم سر بزنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به اینم سر بزنید
(08-01-2015، 06:54 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-01-2015، 06:51 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-01-2015، 06:48 PM)alireza25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی خبر داره امشب شارژ هست یا نیست؟

معمولا 5شنبه ها و جمعه ها شارژ نیست

نگو اینجوری الان اگه شانست یه شارژ بیاد بعضی ها برا ادب کردنت بهت -2 میدن  Biggrin.gif Tongue.gif
به منم دادن  Biggrin.gif