موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-01-2015، 01:58 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا رضا اسکرین شاتشو برام پیام خصوصی می کنی؟

داداش علی براتون پیغام خصوصی کردم.
س.بعد چند وقت اومدم ایا کد است.ادمین میخوام برام کدا رد پیامک کنی چیکار کنم
اقا رضا به دستم رسید اما نشد. صبر داشته باش،اگه واقعا کده بخواد بده مطمین باش میده و دیر شدنی نیست. فقط صبر کن
صندوق پیام هاتم پر شده
سلام شارژ های 500توماني دیشب رو الان وارد كنید راحت شارژ رو میده
(05-01-2015، 02:24 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا رضا به دستم رسید اما نشد. صبر داشته باش،اگه واقعا کده بخواد بده مطمین باش میده و دیر شدنی نیست. فقط صبر کن
صندوق پیام هاتم پر شده

ممنون علی آقا.راستش از 50 تا کد شارژ فقط سه تاش شارژ نشد و پیام داد که کد صحیح نیست بقیه کدها راحت شارژ شدن.من فکر نمیکنم این کدها شارژ بشن چون با چند تا سیمکارت دیگه هم تست کردم همین پیامو داد..شما تست کن اگه کدها براتون شارژ شدن استفاده کن.
Heart.gif
(05-01-2015، 02:37 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شارژ های 500توماني دیشب رو الان وارد كنید راحت شارژ رو میده

به ما نمیده از بس زدیم Biggrin.gif
سلام من کد هارو ک میزنم میگه مهلت ورود کدها به پایان رسیده
باید چیکار کنم Sad.gif
من که زدم.همین الآن راحت شارژ شد
(05-01-2015، 02:48 PM)Rasool24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من کد هارو ک میزنم میگه مهلت ورود کدها به پایان رسیده
باید چیکار کنم Sad.gif

سلام

وقتی با یه سیمکارت بیش از اندازه کد شارژ 720 رو وارد کنی این پیامو میده که مهلت ورود کدها به پایان رسیده و تا 24 ساعت دیگه نمیتونی کد شارژ 720 رو با این سیمکارتت وارد کنی.شما با یه سیمکارت دیگه تست کن کدهای شارژ 720 .
من گرفتم درست بود دوتاش شارژ هم شد