موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Heart.gif ولادت حضرت رسول اکرم (ص) رو هم تبریک میگم  Heart.gif
سلام خدمت تمام دوستان گل
میلاد پیامبر صلح و دوستی و رحمت مبارک Heart.gif Blush.gif Shy.gif
به این ادرس هم سر بزنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-01-2015، 08:31 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-01-2015، 08:26 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام...بچه ها امروز تولدم بود...چرا بهم تبریک نگفتین؟کادوتون کووووووو؟

سلام به به تولدت مبارک Heart.gif
تولد منم که میدونی 20 دی  Biggrin.gif
نو اسپم شرمنده بچه ها  Biggrin.gif Tongue.gif

سلام.مجتبی جان داداش گلم و مریمی جان خواهر عزیزم تولدتون مبارک. Heart.gif Blush.gif
(08-01-2015، 08:59 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مریمی عزیز تولدت مبارک ایشالا 120 ساله بشی Blush.gif 

مجتبی داداش من تولدتو تبریک گفته بودم حالا مونده کادوت Biggrin.gif 

ببخشید از دوستان بابت اسبم Wink.gif

داداش محمد فردا عیده قرار نیست قرعه کشی 10 تا کارت شارژ 2000 تومنی بذاری؟
(09-01-2015، 02:21 AM)amir_khan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-01-2015، 08:59 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مریمی عزیز تولدت مبارک ایشالا 120 ساله بشی Blush.gif 

مجتبی داداش من تولدتو تبریک گفته بودم حالا مونده کادوت Biggrin.gif 

ببخشید از دوستان بابت اسبم Wink.gif

داداش محمد فردا عیده قرار نیست قرعه کشی 10 تا کارت شارژ 2000 تومنی بذاری؟

امیر خیلیه Undecided.gif
فعلا دارم شارژ ذخیره میکنم که واسه ی شب عید میخام یه قرعه کشی توب بزارم و بچه هارو غافلگیر کنم Wink.gif
امیر خیلیه Undecided.gif
فعلا دارم شارژ ذخیره میکنم که واسه ی شب عید میخام یه قرعه کشی توب بزارم و بچه هارو غافلگیر کنم Wink.gif
[/quote]

محمد داداش گلم فردا هم عیده شما فعلا 10 تا کارت شارژ 1000 تومنی بذار برای قرعه کشی تا بچه ها روز عیدی شاد بشن. Heart.gif
ادمو لای منگنه قرار میدی ها Biggrin.gif

بس یه نظر خواهی کنم:اونایی که موافقن فردا قرعه کشی باشه زیر همین بست رو سباس بزنن Heart.gif
(09-01-2015، 02:45 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمو لای منگنه قرار میدی ها Biggrin.gif

بس یه نظر خواهی کنم:اونایی که موافقن فردا قرعه کشی باشه زیر همین بست رو سباس بزنن Heart.gif

انصافا 10 تا خیلی زیادهههه
خب محمد جان مگه این پیامتو تکرار کنی بقیه ببینن
چون ممکنه پست بذارن کسی نبینه پیامتو