موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-01-2015، 07:29 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجتبی اگه خطت رو بدزدن چیکار میکنی؟  Biggrin.gif

سریع سریع زنگ میزنم 700 میسوزونمش  Biggrin.gif چی فکر کردی الکی نیس که 115 هزار تومن  Tongue.gif Wink.gif
(04-01-2015، 07:31 PM)arefkh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داش مجتبی مرسی به خاطر شارژ.

فدات بشم  Blush.gif
(04-01-2015، 07:31 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-01-2015، 07:29 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجتبی اگه خطت رو بدزدن چیکار میکنی؟  Biggrin.gif

سریع سریع زنگ میزنم 700 میسوزونمش  Biggrin.gif چی فکر کردی الکی نیس که 115 هزار تومن  Tongue.gif Wink.gif

Biggrin.gif Tongue.gif Biggrin.gif
مرسی مجتبی دوتا اعتبار حقته البت اخر شب
گرفتم به هر زوری بود
تورو نشون میکنم واسه دخترم
من شش تا گرفتم فقط دوتاش وارد شد
(04-01-2015، 07:23 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[عکس: 04_151.png][عکس: 04_152.png][عکس: 04_153.png]
این 3 تا از نمونه هایی که من گرفتم 
گفتم که زودتر بزنید 500 تومنی سریع شارژش تموم میشه چون از طرف بانک پاسارگاد
نگه دارید فردا شاید شارژ بده بهتون Tongue.gif

فردا چه ساعتی باید کد شارژ بزنیم ؟
(04-01-2015، 07:33 PM)mahjob. نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گرفتم به هر زوری بود
خواهش میکنم 
اوووه الان صدای فاطمه در میاد Tongue.gif Biggrin.gif
دوستان مگه این شارژا که الان کار نمیکنه فردا جواب نمیده؟
(04-01-2015، 07:34 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-01-2015، 07:23 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[عکس: 04_151.png][عکس: 04_152.png][عکس: 04_153.png]
این 3 تا از نمونه هایی که من گرفتم 
گفتم که زودتر بزنید 500 تومنی سریع شارژش تموم میشه چون از طرف بانک پاسارگاد
نگه دارید فردا شاید شارژ بده بهتون Tongue.gif

فردا چه ساعتی باید کد شارژ بزنیم ؟
والا نمیدوم ساعت کاری بانک که شروع بشه اینم شارژ میده احتمالا چون بانک پاسارگاد شارژ میکنه Wink.gif
(04-01-2015، 07:35 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-01-2015، 07:33 PM)mahjob. نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گرفتم به هر زوری بود
خواهش میکنم 
اوووه الان صدای فاطمه در میاد Tongue.gif Biggrin.gif

محجوب بلهههههههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Dodgy.gif Dodgy.gif Cool.gif Cool.gif Undecided.gif