موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-01-2015، 01:24 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2015، 01:16 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2015، 01:00 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2015، 12:28 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب با خط دیگه هم امتحان میکنم با خطای دیگه میگه اشتباه است Biggrin.gif

کد شارژ بلاک شده یکی از 10 تا کدای منم بلاک شد Sad.gif

واسه منم بلاک شده یعنی دیگه شارژ نمیشه؟؟

سلام

خانم شریفی عزیز برای منم دو تا از کدهای شارژ 720 رو با هر خطی تست کردم میگه کد صحیح نیست بقیه کدهام راحت شارژ شدن. فکر کنم دیگه نمیشه از این کدها استفاده کرد.

چقدر بد Sad.gif
(05-01-2015، 01:34 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کدای بلوکه شدتون رو بدید من واستون تستش کنم Biggrin.gif

سلام

جناب علی عزیز کدهای شارژ 720 که با هر خطی تست کردم و میگه کد صحیح نیست رو تو پیغام خصوصی براتون ارسال کردم لطفا تست کنید و نتیجه رو بصورت پیغام خصوصی برای من ارسال کنید.

ممنون
من همین الان 4تا شارژ 500 تومنی وارد کردم و با موفقیت شارژ شدند
(05-01-2015، 01:36 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-01-2015، 01:11 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببینید دوستان گلم مثلا یه سلام کردن تو این تاپیک اشکالی نداره ولی نباید زیاد کشش بدین واسه بحث عمومی برین بحث عمومی و هر چقدر دلتوم میخواد صحبت کنید هر مشکلی هم داشتین پیام خصوی بدین

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان این نوشته ادمینه تو صفحه اول والا الان اصلا همینم قدغن شده من دیگه میترسم به کسی سلام بدم یا تشکر کنم Sad.gif

سعید داداش مگه من گفتم سلام و احوالبرسی نکن؟ Biggrin.gif من فقط گفتم در مورد اعتبار دادنو اعتبار گرفتن یا بحث های دیگه زیاد بست نزارید
(05-01-2015، 01:38 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شبنم جون شانس ماهست دیگه کاریش نمیشه کرد Biggrin.gif

آره واقعا Sad.gif Biggrin.gif
حالا این همراه اول چرا لج کرده شارژ نمیده؟ Biggrin.gif
والا محمد جان منظورم تو نبودی حق باتو هست اگه من بگم اعتبار بدین تاپیک شلوغ میشه چون بقیه هم میان اینو میگن ریشه حرفم برمیگرده به جمله داداش رضا چون ازش تشکر کردم گفت پستت اسپمه ممکنه مدیرا اخطار بدن پاکش کن من از اون لحاظ گفتم خدا شاهده Undecided.gif
کسی جوب منو نمیده
اصلا کی این کد گذاشت؟
چی چندAngryAngryAngryAngryAngry
اقا رضا اسکرین شاتشو برام پیام خصوصی می کنی؟
(05-01-2015، 08:45 AM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2015، 08:21 AM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تجربه ای برای روزهای آینده
ساعت 3 بامداد 12تا گرفتم
البته با 3تا سیمکارت متفاوت
Tongue.gif  Exclamation.gif  Dodgy.gif

خب یکم بیشتر توضیح بده

شارژ گرفتم ن کد
من با 6تا خط 12تا کد گرفتم (غروب دیروز). بعد با هر خط 4.5تا از کدها رو ساعت 3 وارد کردم شارژ شد
میخواستم 12تا رو هم برای یه خط بزنم ولی به هر خط 4.5تا شارژ میداد.