موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
منم زدم پیام تبریک هم نیومده هنوز
این داش میثممون حرف نداره ،
سلام دوستان هنوز میده یا نه؟
(05-01-2015، 10:46 PM)Amir Pax نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این داش میثممون حرف نداره ،

نوکریم داش امیرم
بچه ها هنوز شارژ میده
تا کی وقت لوده؟؟؟
(05-01-2015، 10:43 PM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2015، 10:39 PM)Meysam Irani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2015، 10:30 PM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Heart.gif مرسی ازمجتبی و میثم واسه کدشارژ
Heart.gif اعتبارتقدیم شد

خواهش داش

خدا قبول کنه اسمم دنیاست..میشم آبجی نه داااااااااااااااااااااش Biggrin.gif

خخخخ ببخشید فکر کردم پسری حواسم نبود
(05-01-2015، 10:42 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به 0212 کم حرف ... چطوری؟؟؟
ادمین 5تا اعتبار منفی به فاطمه یادت نره  Biggrin.gif
(گفته بود امشب کد شارژ نیست)

سلام

جناب امیر عزیز حق با شماست ولی جناب ادمین به جای منفی 5 اعتبار مثبت 5 به خانم فاطمه_اس داده..
برای شما میاد من هرچی زدم نیومد
سلام دوستان
شارژ میده الان یا نه؟
(05-01-2015، 10:54 PM)edition69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای شما میاد من هرچی زدم نیومد

سلام

دوست عزیز به خاطر شلوغی خطها پیامکها دیر میرسه .شما چند دقیقه صبر کن تا کد شارژ برات بیاد بعد از دریافت کد شارژ لغوش کن.
برای من هم چنین مشکلی پیش اومده ولی بعد از حدود 20 دقیقه کد شارژ رو دریافت کردم.