موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان هنوز میده؟
(05-01-2015، 09:31 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی اقا میثم . دوستان اشتباهی بعد تبریک بازم یک و به جای 777 فرستادم شارژ و نداد . فهمیدم اشتباهی فرستادم بازم 777 فرستادم گفت شما کد شارژ دریافت کردین الان بایس چیکار کنم واسش که شارژا رو بازیابی کنم ؟ مرسی 

یکی جواب منو بده 
کدا رو دادم دلشاد بذاره که اونم نبود فقط تونست اس بده به اعضا ویژه 
(05-01-2015، 09:34 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2015، 09:31 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آٔقا میثم الکی جو نده این کدا رو از کجا اوردی؟؟؟ Huh.gif Huh.gif

هر کی ندونه من میدونم که از پیج شارژ رایگان اون یکی که خودم به ادمینش دادم بعدشم دادم به دلشاد چون باهاش قهر بودم نیاوردم بذارم ... 
پس چرا تو انجمن نمیگی که شارژ بگیریم 

مجتبی جان فرض کن من کپی کردم گذاشتم اینجا مگه بده دوس داشتم ملت یه شارژ گیرشون بیاد ن دنبال اعتبارم ن سپاس اولشم گفتم اعتبار بدید به شوخی گفتم حالا چه من بزارم چه شما هیچ فرقی نمیکنه هدف خوشحالی ملت حداقل یه شارژ گیرشون بیاد
(05-01-2015، 09:36 PM)edition69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان هنوز میده؟

آره دوست عزیز 
بله هدف همینه ولی با ذکر منبع من به ادمین اون پیج هم گفتم منبع بذار که نذاشت 
حالا ایرادی نداره 
من میخواستم این کد دلشاد بذاره که نبود 
یکی جواب منو بده . مجتبی با شمام 
بچه ها این دوتا کدهست یا یه دونه؟
(05-01-2015، 09:41 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی جواب منو بده . مجتبی با شمام 
برا یکی از خطهای منم اینجوری شد لغو کردم و دوباره مراحل انجام دادم ولی دیگه کد نداد بهتره بیخیالش بشی
(05-01-2015، 09:45 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها این دوتا کدهست یا یه دونه؟

دو تا 
اولی 1 به 737601 
دومی 1 به 737602