موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان عزیز لغو کنید فایده نداره گزینه هاشو ارسال نکرده ..اگه شانسی هم بزنید هم فایده نداره اولا 120 تومن از شارژتون کم میشه ثانیا سه سوال رو باید پاسخ درست بدین نه یک سوال.
پس بهتره لغو کنید.
الکی ک 1 زدم گفت متاسفانه جوابت درست نبووووووود کصافط Angry.gif
من سی تومن بیشتر شارژ نداشتم، و هر چهار گزینه رو زدم و میگفت ناردسته ، خود جواب رو هم زدم بازم میگفت نادرسته !!!!
و شارژ هم ازم کم نکرد !!!
البته خطم شارژ نداشت ک بخواد کم کنه !!!
(06-01-2015، 05:55 PM)bia2learn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ایرانسلی که شارژ 5تومنی به قیمت 3تومن را نمیخوان بخرن:
من هر شناسه قبض را 500تومن خریدارم، در صورت تمایل بهم پ.خ بدید.(هر تعداد باشه خریدارم)
(توضیح: اول ارسال chand5 به 8282 بعد ارسال کدی که میده به 7337 بعدش شناسه قبض را براتون مبفرسته(با هزینه 125تومن) که من اونو 500خریدارم.)
با تشکر Cool.gif

سلام .. من میتونم شناسه بگیرم چجوری 500 رو میدید
از همرا اول بعید بود
من به نشانه ی اعتراض... به نشانه ی اعتراض...
حیف ک کاری نمیتونم بکنم
(06-01-2015، 06:04 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 05:55 PM)bia2learn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هر شناسه قبض را 500تومن خریدارم، در صورت تمایل بهم پ.خ بدید.(هر تعداد باشه خریدارم)
(توضیح: اول ارسال chand5 به 8282 بعد ارسال کدی که میده به 7337 بعدش شناسه قبض را براتون مبفرسته(با هزینه 125تومن) که من اونو 500خریدارم.)
با تشکر Cool.gif

سلام .. من میتونم شناسه بگیرم چجوری 500 رو میدید

اگه شارژ خواستید خط به خط میکنم
اگه پول خواستید شماره کارت بانک ملی بدید کارت به کارت میکنم.
با تشکر Cool.gif
داداش من کدو گرفتم ولی وقتی به 7337 ارسالش میکنم میگه اشتباس !!!
مشکل از کجاس !!!
(06-01-2015، 06:07 PM)bia2learn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2015، 06:04 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر Cool.gif

سلام ..  من میتونم  شناسه بگیرم  چجوری 500 رو میدید

اگه شارژ خواستید خط به خط میکنم
اگه پول خواستید شماره کارت بانک ملی بدید کارت به کارت میکنم.

من الان 5 تا شناسه واست میگیرم تو هم 2500 به شماره کارتم بفرست Tongue.gif
(06-01-2015، 06:11 PM)alireza25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر Cool.gif
داداش من کدو گرفتم ولی وقتی به 7337 ارسالش میکنم میگه اشتباس !!!
مشکل از کجاس !!!

کد را با اعداد انگلیسی براش بفرست.
عاقا هرچی کد میفرستین که میگه اشتباس تو سایت chichand میزنم Sad.gif