موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان ایرانسل - همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
در این تاپیک در مورد کدهای مسابقات همراه اول و ایراسنل صحبت خواهد شد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای دسترسی به آخرین کد این صفحه را نگاه کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان از این به بعد لطفا فقط در مورد شارژ صحبت کنید
یه چیز دیگه هیچ کدوم از کاربرا حق ندارن به مدیرای انجمن چیزی بگن اگه با هر کدوم از مدیرا مشکلی دارید به خودم پیام خصوصی بدین تا بررسی کنم
ادمیییییییییییییین؟
همیشه اول بودما دیر رسیدم Sad.gif
سلام ادمین ماشالله چقد ابهت پیدا کردی یهو!! تایگر شدی!!!
منم تصمیم گرفتم به حرفت گوش کنم و کم حرف بزنم. پس خداحافظ تا فردا.. Blush.gif
(03-01-2015، 12:57 AM)Rasool24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمیییییییییییییین؟

لطفا اگه بحث بجز شارژ داری برو اونجا
(03-01-2015، 01:01 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما از اول م شیر بودیم Biggrin.gif
(03-01-2015، 01:01 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادمییییین شییییییییره Biggrin.gif  مث شمشییییره  Biggrin.gif
من دیگه هیچی نمیگم آخریش بود زبون
ببینید دوستان گلم مثلا یه سلام کردن تو این تاپیک اشکالی نداره ولی نباید زیاد کشش بدین واسه بحث عمومی برین بحث عمومی و هر چقدر دلتوم میخواد صحبت کنید هر مشکلی هم داشتین پیام خصوی بدین

Biggrin.gifببخشید اسپم میدم یعنی شما سکوت هم بلد بودین و خبر نداشتم Undecided.gif