موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بازی دیشب ب یک خطم 3 تا کد شارژ  داد.چند بار ت 1000 فرستادم...
فاطمه20 وشما فهمیدید کد ها مثل همه Biggrin.gif
تستر ها بیاین بگین کدوم مسابقه هارو تست کردین لدفا
(15-02-2015، 06:14 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کد ها مث هم نبود..هر 3تارو زدم  وارد شد//
خبری از بازی بارسلونا نشد ک شارژ میده یا نه؟
(15-02-2015، 06:01 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2015، 05:17 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا رضا برای من تبریک دریافت شارژ اومده و زدم شارژ رو داد. Wink.gif
برای من تبریک بازی دیشب نیومده Sad.gif

آقای بی غم شما چرا عنوانتون نوشته شده مدیر بازنشسته! اینجوری فکر میکنیم بالای 60 سال باشید که بازنشسته شدید  Biggrin.gif

نه بازنشسته یعنی اینکه سختی کار کمرم رو خم کرده... Biggrin.gif
در مورد شارژ مسابقه دیروز هم دوستان اگه ت 1000 رو بفرستین شارژ رو بهتون میده. Shy.gif
شارژ رایگان همراه اول
عبارت
k 402065086

رو  به 203060 پیامک کنن

بین k و اعداد یک فاصله هست 

راستی، عضویت و دعوت از دوستان کاملا رایگانه و حتی با شارژ صفر هم میتونی شارژ رایگان دریافت کنید
(15-02-2015، 06:14 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقای پسرخاله من ساعت 4 بعد از ظهر وطنم - میلیونر - شعر یادت نره - عقل کل - شوخی کردم - آرزوی دوست داشتی - پازل تست کردم نداشت البته اگه ساعت 17:30 مسابقات فعال شن تستم بی نتیجه بوده Sleepy.gif
سللم...شارژ رایگان..1000 بفرسین برای 84807. یه سوال میپرسه که جوابش میشه ابله..هزار تومن شارژ میگیرین..اعتبار یادتون نره
منم موبالیگا.کجا میری سفر.کودک شگفت انگیز رو همین الان تست کردم نداشت Sad.gif
(15-02-2015، 06:46 PM)Hamzeh707 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سللم...شارژ رایگان..1000 بفرسین برای 84807. یه سوال میپرسه که جوابش میشه ابله..هزار تومن شارژ میگیرین..اعتبار یادتون نره

پیشونی سفید رو ک هفته قبل گرفیتم، جوابشم میشد شله زرد.
ب مایی ک هفته قبل گرفتیم دوباره میده؟