موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شارژ نیست امروز؟ Sad.gif
دوستان 5 شنبه و جمعه ها که دو روز پشت سر هم شارژ ایرانسل نیست همتون دنبالش میگردین، حالا تصور کنین تعطیلات نوروز حدود 15 روز شارژ نباشه چی میشه! باید از حالا برای اون موقع هم ذخیره کرد البته اگه جوایز شارژ تا اون موقع ادامه داشته باشه! Biggrin.gif
(13-02-2015، 06:08 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان 5 شنبه و جمعه ها که دو روز پشت سر هم شارژ ایرانسل نیست همتون دنبالش میگردین، حالا تصور کنین تعطیلات نوروز حدود 15 روز شارژ نباشه چی میشه! باید از حالا برای اون موقع هم ذخیره کرد Biggrin.gif

تایید
winner
ببین میتونی یکاری کنی تو تعطیلات شارز نزارن Biggrin.gif
اینجا فقط ادمین و من دسترسی پاک کردن پست ها رو داریم Tongue درباره برنامه آ.. لطفا حرف نزنید  Lightbulb.gif
در مورد این برنامه به اندازه کافی و مفصل صحبت شده برید تاپیک های قبل نگاه کنید ..... تصمیم گرفته شده که دیگه در مورد این برنامه سر یه سری مسایل صحبت نشه
دوست عزیز yhn انتقاد نیس اینا 
هر کی سوالی داره از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 و 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خصوصی بپرسه
لطفا مراعات کنید مرسی
شما درست میگی!!!!
بروبچ پیام تبریک شارژ بازی لیورپول نیومده براکسی??

اخه دیگه کی میخوادبیاد فکرکنم خوردن یه ابم روش
من که بعدبازی غیرفعال میکنم هروقت تبریک برای دوستان بیاد منم ت1000میفرستم اگه غیرفعال نکنی تاچندروز بعدکه شارژ بیاد بیشتراز هزارتومن ازت میگیرن
(13-02-2015، 08:22 PM)moh3n.fkia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بروبچ پیام تبریک شارژ بازی لیورپول نیومده براکسی??

اخه دیگه کی میخوادبیاد فکرکنم خوردن یه ابم روش
من که بعدبازی غیرفعال میکنم هروقت تبریک برای دوستان بیاد منم ت1000میفرستم اگه غیرفعال نکنی تاچندروز بعدکه شارژ بیاد بیشتراز هزارتومن ازت میگیرن

مگه غیرفعال کنی بعد ت 1000 بفرستی کد درست میده! من الان ت 1000 فرستادم کد استفاده شده داده بود یکی انجمن گفت کد غیرتکراری داده باور کردم ولی تکراری بود Sad.gif
سلام .شارژ بازی لیورپول کسی گرفته ؟ 
(13-02-2015، 09:25 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .شارژ بازی لیورپول کسی گرفته ؟ 

سلام فکر نکنم کسی گرفته باشه 
همراه اولم دیگه زده تو کاره ....
دیگه نمیصرفه اینجور پیش بینی ها شرکت کنیم
 تا بخواد شارژ بده 600 حداقل کم میکنه تازه شاید شارژ بده یا نده  Dodgy.gif