موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان من دو هفته پیش یک کد شانس از هفت هشتاد گرفتم وارد کردم.....حالا دوباره ک کد شانس جدید وارد میکنم میگه شماره موبایل تکراری هست!!!! چیکار کنم؟؟؟
مگه نباید بتونم روزی یک کد شانس وارد کنم؟؟؟
لیست مسابقات جشنواره اسفند که در زیر هست هم تعیین شده ولی چند تاش مانند جام جهان نما - یار مهربان - پایتخت الان دیدم شارژ نداشت  Sad.gif

مسابقات جشنواره  در اسفند ماه:
مسابقه پیشونی سفید - مسابقه یار مهربان -  مسابقه جام جهان نما - مسابقه هنر خانه داری - مسابقه پایتخت - مسابقه ***** من - مسابقه بیشتر بدانید - مسابقه تقویم سال - مسابقه تاریخ جهان - مسابقه نام ها - مسابقه شب شعر - مسابقه تخت گاز - مسابقه آن سوی مرزها - مسابقه آهنگ پیشواز - مسابقه سریال های ماندگار - مسابقه خاطرات فوتبال - مسابقه کاپ طلایی - مسابقه عبادتگاه - مسابقه راز بقا - مسابقه هنر هفت - مسابقه نوا - مسابقه گنجینه پارسی - مسابقه کتاب رحمت - حدس عدد - حدس کلمه - سرعت غیر مجاز - جام شهروندی - دور دنیا در 80 روز - هنر دست - ایرانگردی
(17-02-2015، 06:24 PM)mohammad1115 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من دو هفته پیش یک کد شانس از هفت هشتاد گرفتم وارد کردم.....حالا دوباره ک کد شانس جدید وارد میکنم میگه شماره موبایل تکراری هست!!!! چیکار کنم؟؟؟

با هر خط و بعبارتی هر سیم کارت فقط یکبار میتوان کد شانس رو وارد کرد و اگه دوباره کد شانس رو وارد کنید پیام شماره موبایل تکراری است میده
منم مدرسه ما-پازل-کجامیری سفر-یاسین رو تست کردم متاسفانه شارژ نداشتن Sad.gif
اینقد که اینجا منتظر شارژید میرفتید سرکار چند برابر در میاوردید  Biggrin.gif Exclamation Tongue Tongue.gif 
(17-02-2015، 06:37 PM)mohammad1115 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخه من کد شانس جدید وارد کردم.. Confused
مگه در یک روز حق وارد کردن یک کد شانسو ندارم؟؟؟
اینجور ک شما میگی یعنی من در ماه فقط میتونم یک کد شانس وارد کنم؟؟!!!! Confused

دقت کنین کد شانس جدید و قدیم نداره و هر ماه هم نیست بلکه هر خط یکبار برای همیشه میتوان یک کد شارژ غیر تکراری وارد کرد و اگه نوشت 0 ریال برنده شدید و یا حتی 1000 تومان باید حتما قبل 48 ساعت یک شارژ 1000 تومنی خرید تا خط رو به میزان شارژی که برنده شدید شارژ کنه و البته خودم 3 تا 1000 برنده شدم ولی چون دیدم ارزش نداره شارژ 1000 نخریدم که 1000 تومن جایزه رو هم بده.
(17-02-2015، 06:37 PM)mohammad1115 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-02-2015، 06:31 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-02-2015، 06:24 PM)mohammad1115 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با هر خط و بعبارتی هر سیم کارت فقط یکبار میتوان کد شانس رو وارد کرد و اگه دوباره کد شانس رو وارد کنید پیام شماره موبایل تکراری است میده

اخه من کد شانس جدید وارد کردم.. Confused
مگه در یک روز حق وارد کردن یک کد شانسو ندارم؟؟؟
اینجور ک شما میگی یعنی من در ماه فقط میتونم یک کد شانس وارد کنم؟؟!!!! Confused

فکر کنم کلا با هر شماره موبایل (هر خط) می تونی یه دفعه کد شانس وارد کنی Undecided
کلا یه بار میتونی کد شانس وارد کنی محدوده زمانی نداره
اسپم ندین Biggrin.gif دلی کجایی ؟
(17-02-2015، 06:45 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسپم ندین Biggrin.gif دلی کجایی ؟

به اسی پلنگ Biggrin.gif