موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام یکی بهم جواب بده

من یه بار از همراه اول کد گرفتم

دیشب کد یکی از دوستانو زدم اینو گف

به سرویس کلکل خوش اومدی!شما قبلا عضو سرویس بودی بنابرین اگه کد دوستاتو زدی براشون حساب نمیشه!اگه تا حالا شارژ نگرفتی تا اخر امشب میتونی یکبار شارژ..........

خب چیکار کنم یعنی نمیده امتحان نکنم؟
(11-02-2015، 12:15 PM)pariyaa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یکی بهم جواب بده

به سرویس کلکل خوش اومدی!شما قبلا عضو سرویس بودی بنابرین اگه کد دوستاتو زدی براشون حساب نمیشه!اگه تا حالا شارژ نگرفتی تا اخر امشب میتونی یکبار شارژ..........

نه چون قبلا عضو بودید و بعد غیرفعالش کردید Biggrin.gif
(11-02-2015، 12:21 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 12:15 PM)pariyaa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یکی بهم جواب بده

نه چون قبلا عضو بودید و بعد غیرفعالش کردید Biggrin.gif

یعنی اگه غیرفعال نمیکردم میداد؟
شارژ رایگان همراه اول
ارسال
k 1495921980
به 203060
سلام  خوبین؟
من ی دوهفته ای نبودم
شارژ ایرانسلی هست ک بتونم بگیرم؟ ممنون!
(11-02-2015، 11:37 AM)Ahmad Zahedi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها شارژ بازی دیشبو الان میده من گرفتم

برای گرفتن شارژ بازی دیشب باید شارژ داشته باشم؟
اصن چیو به چی بفرستم؟
من زده بودم برد لیورپول
(11-02-2015، 11:05 AM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 10:28 AM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 10:14 AM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 10:10 AM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازی دیشب چی شد؟203060

شما چطور کاربریت رو عوض کردی ظاهرا پارتی دار شدین! Biggrin.gif  گفتن که لیورپول برده اگه درست باشه Exclamation

پارتی چی هست!خودم عوض کردم،خوبه که بدانید مجتبی پسر خاله بنده هستن‎

آهان خوب چرا زودتر نگفتین درضمن محل سکونت آقا مجتبی نوشته بود تهران و شما یزد و با توجه به سوالات مکرر شما بعلت تازه وارد بودن ادعای پسر خاله بودن شما با ایشون رد میشه!  Biggrin.gif

نه باورکنید پسر خاله ام هست Tongue.gif اصلیت من تهرانی هست اما 16 سالی میشه یزد...
Shy.gif برای اطلاعات بیشتر یه پیام خوصی به مجتبی بزن Tongue.gif
(11-02-2015، 12:28 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 11:37 AM)Ahmad Zahedi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن چیو به چی بفرستم؟
من زده بودم برد لیورپول

نیازی به ارسال هیچ گونه پیامکی نیست بگذارید خودش پیام تبریک رو بدهد
(11-02-2015، 12:30 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 12:28 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 11:37 AM)Ahmad Zahedi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن چیو به چی بفرستم؟
من زده بودم برد لیورپول

اما یکی گفت ت 1000 رو بفرس
من الان فرستادم
پیام داد شارژ به شما تعلق نگرفته به 2دلیل
جواب درست ندادی
مهلت ارسال پیام کذشته
اما من 30دقیقه قبل بازی جواب درست دادم

الان چی شد؟
یعنی دگه شارژمو نمیده؟
(11-02-2015، 12:37 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 12:30 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن چیو به چی بفرستم؟
من زده بودم برد لیورپول

اما یکی گفت ت 1000 رو بفرس
من الان فرستادم
پیام داد شارژ به شما تعلق نگرفته به 2دلیل
جواب درست ندادی
مهلت ارسال پیام کذشته
اما من 30دقیقه قبل بازی جواب درست دادم

الان چی شد؟
یعنی دگه شارژمو نمیده؟

اولین اشتباه بزرگ شما این بوده که 30دقیقه قبل از بازی شرکت کردید. باید 1یا2 ساعت قبل از شروع بازی پیامک میزدید.
اگه یه بازی رو درست پیشبینی کردید صبرکنیداول 203060پیامک تبریک شارژ رو بدهد بعد ت 1000 رو ارسال کنید