موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دیروز 5 بازی فوتبال بود و امروز 3 تا ولی هیچ پیش بینی شارژ داری گذاشته نشد و فردا اصلا بازی نیست و فقط 3 شنبه شب یک بازی هست Sad.gif

سه‌شنبه 21/11/1393 ساعت : 23:30
هفته 25 ليگ برتر انگليس : ليورپول - تاتنهام
شبکه ورزش زنده از شبکه ورزش
(09-02-2015، 12:28 AM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی نمیدونه چطور سیم هدیه ایرانسلو درخواست بدم

درود
ارسال پیامک خالی،به 2112
در صورت درست بودن کد پستی ارسال پیامک خالی به 2115
نمیشه لینک سایت های دیگه رو گذاشت
اعتبار سایت میاد پایین
برو توسایت ایرانسل
تو جشنواره هاش نوشته برا سیم کارت هدیه باید چیکارکنی
(09-02-2015، 12:47 AM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2015، 12:28 AM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی نمیدونه چطور سیم هدیه ایرانسلو درخواست بدم

درود
ارسال پیامک خالی،به 2112
در صورت درست بودن کد پستی ارسال پیامک خالی به 2115

ممنون از راهنماییتون
جریان این 5000 تومنی که دوستان میگن باید شارژ شه چیه؟
من خودم بیست روز پیش خریدم بعد اس به 2112و 2115دادم
بدون اینکه یه قرون شارژکنم چهارروزبعد رسید دم خونه

بچه ها یه سوال میگم من تاحالا با آپ صدتومن شارژگرفته بودم
ولی از دیروز دیگه بادعوت دوستان و تراکنش شارژنمیده
ازشماهم دیگه نمیده???
moh3n.fkia
منم نتونستم
فعلا که سایت ایرانسل دان هست
خاک تو سرشون با این سایت و سسیستم مسخرشون البته ایرانسل بهتر از همراه دزد هست

یکی از دوستان میگفت به هر کی میخوای بگی دزد بهش بگو "مرتیکه مخابرات" Biggrin.gif
باز شب وباز بی خوابی خیال مرا فراگرفته است،وبازاین اسما قلم به دست درانتظار واژه دوست داشتن ذوق میکند وباز این سکوت شب بهمن ماه و بیداری تا صبح گاه وباز این قلب ناداحت و درد شبانه
وباز این چشمان گریان به یاد خاطره ی جدایی معشوق وباز این دلشاد که شادیش با اشک چشمان اسمابود وبس
وبازاین قانون مجازی ومشق شب ومن حیرت این عظمت عشق درچشمان خدا
واین دل خاموش من دراین شب بهمنیگریهگریه
منم امشب آپ برا یکی نصب کردم و یک شارژم خریدم براش نه به اون امتیاز داد نه من که معرفش بودم
با کمال پر رویی موقع آپ کردن میزنه معرفی و تراکنش 1000 امتیاز
نتونستن دو ماه دروغ نگن
همین روزا هم امتیاز دهیش رو کم میکنن
reflexive
اینم متنش
همین الان گرفتم

شما مشترکین اعتباری جدید ایرانسل امکان خواهید داشت در صورت تمایل، با شارژ سیم‌کارت خود به مبلغ ۵۰,۰۰۰ ریال ظرف مدت دو هفته پس از فعال سازی، یک سیم‌کارت هدیه دریافت نمایید. برای درخواست سیم‌کارت هدیه ، کافیست یک پیامک بدون متن به ۲۱۱۲ ارسال نمایید و در صورت تایید کد پستی ارسال شده برای شما، پیامک دیگری به ۲۱۱۵ بفرستید. سیم‌کارت هدیه، بدون هزینه به نشانی محل سکونت شما ارسال خواهد شد. همچنین دو هفته پس از فعال سازی سیم‌کارت ایرانسل، یک آهنگ پیشواز هدیه برای خریداران فعال می شود. این آهنگ پیشواز، به مدت یک ماه اعتبار خواهد داشت.