موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من امروز 3تا نصب کردم 2 تاش همراه اول بود یکی ایرانسل به ایرانسله باموجودی گرفتن 1000 امتیاز داد همراه اولارو نداد
سلام به کاربران و مدیران
آقا ربطی به خریدشارژ یا موجودی نداره خودشون جلوش گرفتن شاید روزی چندساعتی راش بندازن
تازش هزار بار تکون بدی شاید یک مگ حجم استفاده شه پس ربطی به حجم استفاده شده ما نداره که سودببرن
فقط و فقط برای فراگیرشدن برنامشونه همه به شوق شارژمجانی نصب میکنن تاتکون بدن شارژ بگیرن
شارژایی هم که میدن پولی بابتشون نمیدن مثلا یه وام به اپراتورا میدن بجای چنددرصد از سود وامشون نرم افزار شارژ میگیرن حتی باموجودی هم شارژ بدن سودمیکنن 120ازت میگیرن یه مشت عددبهمون میدن
تازش سودم نکنن سرمایه گذاری دراز مدت محسوب میشه
مسلما سازندگان این نرم افزار فکر تقلب احتمالی و معرفی این نرم افزار در انجمن و نصب توسط عده ای تا 120 عدد یا بیشتر روی یک گوشی رو نکرده بودن وگرنه از ابتدا برای موجودی گیری یا معرفی امتیاز بالا نمیگذاشتند. درضمن اگه اینترنت سرچ کنید مسابقات ایرانسل هم که سال 92 برگذار میشده برای اینکه شرکتهای ارائه کننده شارژ رایگان مانند بیپ ضرر نکنن یا مینوشتند تبریک 1000 تومن شارژ برنده شدید و بعد از چند روز میدادن و یا مثلا در یک ساعت 20 یا 25 پیامک تبلیغاتی 120 تومنی ارسال میکردن که ضررشون جبران شه و قیمت خود شارژ بهشون برگرده Biggrin.gif
چجوری 120 تا میشه روی یه گوشی نصب کرد
با یه برنامه به نام apk editor،هرچندتا بخوای نصب میکنی ولی با خط های مختلف،وارد میشی،نه بایه سیم کارت.
كسي ميدونه چرا 780هر چي كد شانس ميزنم ميگه شماره موبايل تكراري است؟
چند روز بعدم امتحان كردم بازم ميگه تكراري است.
با هر خط فقط یکبار میتونی کد شانس وارد کنی،باید ip متفاوت باشه.
(12-02-2015، 12:24 PM)ترنم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوال من در مورد كد شانس نيست.مثلا اگه امروز با يك خط كد شانس رو وارد كنيم تا چند روز ديگه نميشه از اين خط استفاده كردبا يه كد شانس ديگه؟
ماهي يك بار يا كلا برا هميشه؟؟؟
(12-02-2015، 12:38 PM)anahit نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-02-2015، 12:24 PM)ترنم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوال من  در مورد كد شانس نيست.مثلا اگه امروز با يك خط كد شانس رو وارد كنيم تا چند روز ديگه نميشه از اين خط استفاده كردبا يه كد شانس ديگه؟
ماهي يك بار يا كلا برا هميشه؟؟؟

مال من الان یه ماه بیشتره کد شانس گرفتم زدم به من گفت شماره شما تکراریه