موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
[/quote]

سلام آقا رضا
بازی استقلال و پیکان به اونایی شارژ میداد که 203060 رو لغو نکرده بودن و خوده سامانه 203060 بهشون پیامک میداد
که تو مسابقه شرکت کنن و شارژ بگیرن (با تست نمیشد کسی متوجه بشه)
من فکر میکنم اینطور باشه اونطور که خودم دیدم
[/quote]

وای نکنه همراه اولم از این به بعد فقط به اونایی که لغو نکنن شارژ و پیام پیش بینی 1000 تومنی میده اشتباه نکنم امشبم ساعت 23:30 بازی هست ولی صبح ت1 فرستادم فقط گفت ت رو بفرستید حرفی از شارژ و پیش بینی نزد Sad.gif
خیلی خسیس شده ایرانسل به امید شارژ میایم نا امید بر میگردیم Wink.gif فکر کنم تا 30 بهمن همینجور باشه....دعا میکنیم که شاید شارژ بده  Cool.gif Shy.gif
سلام حس ششمم گف امرزو شارژ ایرانسل هست

اومدم دیدم خبری نیست Undecided.gif
سلام آقا رضا
بازی استقلال و پیکان به اونایی شارژ میداد که 203060 رو لغو نکرده بودن و خوده سامانه 203060 بهشون پیامک میداد
که تو مسابقه شرکت کنن و شارژ بگیرن (با تست نمیشد کسی متوجه بشه)
من فکر میکنم اینطور باشه اونطور که خودم دیدم
[/quote]

وای نکنه همراه اولم از این به بعد فقط به اونایی که لغو نکنن شارژ و پیام پیش بینی 1000 تومنی میده اشتباه نکنم امشبم ساعت 23:30 بازی هست ولی صبح ت1 فرستادم فقط گفت ت رو بفرستید حرفی از شارژ و پیش بینی نزد  Sad.gif
[/quote]
مجی تو تاپیک من مجاز نیس اسم شارژ بیاری...بیتلبیت Sad.gif
(10-02-2015، 06:14 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی تو تاپیک من مجاز نیس اسم شارژ بیاری...بیتلبیت Sad.gif

چی شد تا حرف شارژ شد عشق و عاشقی یادتون رفت اومدید اینجا Biggrin.gif Tongue.gif
سلام

دوستان عزیز شارژ رایگان مسابقه توپ و تور همراه اول برای پیش بینی درست بازی امشب لیورپول و تاتنهام  ( شروع بازی ساعت 23:30 )

برای برد لیورپول ارسال عدد 1 به 203060

برای تساوی ارسال عدد 2 به 203060

برای برد تاتنهام ارسال عدد 3 به 203060

توجه:نتیجه پیش بینی رو یک ساعت مونده به شروع بازی ارسال کنید تا اگه پیامی از 203060 دریافت کردید 200 تومن از شارژتون کم نشه.
شارژ رایگان پیشبینی همراه اول:1-برد لیورپول 2-مساوی 3-برد تاتنهام ارسال به 203060
آمار نظر سنجی :

لیورپول : %71.7
تساوی : %13.4
تاتنهام : %14.9
میخوره بازی مساوی شه