موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(15-02-2015، 07:01 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gifسفره ماهی بلدرچین مار ماهی قزل الا کدوم با بقیه فرق داره

آقا سوالای سخت نکنین آدم گیج میشههههههههه Biggrin.gif
من قبلا نگرفته بودمم بهم نداد و میگه جواب سوال هم اشتباه خوب نذارید این کدا رو میخاید ب ایرانسل کمک کنید؟
(15-02-2015، 07:28 PM)iran92 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کی این کد مسابقه گذاشت. اقا تا اطمینان نشده نزارین شارژ این بنده خداها به با هوا میدی.این مسابقه به اونای که نگرفتن میده.من با خطم فرستادم سوال جواب دادم.گفت شما ای سوال ج دادی.سوال دوم.که شارژی در کار نیست..چون هفته قبل گرفتیم.حالا یه چند تا امتیاز منفی بگیر تا حواست جمع کنی

خوب دوستان چندین و چندبار گفته شده شما اگه به فکر این هستید که 120 تومن ضرر نکنین صبر کنین تا اعلام بشه که آیا برای خطهایی که قبلا گرفتن هم میده یا نه. خیلی ها خط جدید هم دارن که تا کنون مسابقات شرکت نکردن و مسلما این مسابقات به اونها شارژ میدن.
جواب پیشه چی میشی؟

ب دوسام بگم
جواب پیشونی
النا
داستان دو شهر یا gp 1
(15-02-2015، 07:36 PM)amir-edinho نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2015، 07:01 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gifسفره ماهی بلدرچین مار ماهی قزل الا کدوم با بقیه فرق داره

آقا سوالای سخت نکنین آدم گیج میشههههههههه Biggrin.gif

بلدرچین
(15-02-2015، 07:36 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این جمله چند تکواز داره
نابرده رنج گنج میسر نمی شود

؟
hamidreza
نمیدونیم
سخته میفهمی
خسته ایم میفهمی Biggrin.gif
(15-02-2015، 07:44 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2015، 07:36 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این جمله چند تکواز داره
نابرده رنج گنج میسر نمی شود

؟

من اصلا نمیدونم تکواژ چی هس!! Biggrin.gif