موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-02-2015، 12:08 AM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 12:05 AM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 11:59 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اول 22 رو به 84807 بفرس بعد اینو بفرس

اولش 22 رو فرستادم ولی نداد هونو گفت بار اول این مارو کردم

Ozv psfid رو به 8282 بفرس
اینم فرستادم بازم همونو میفرسته
بازم نمیده . فردام میده فردا بزنم
ان شالله بده.ما هم میگیریم دوباره
اگه نداد
Ozv psfidبه8282بفرس
میده
میگه محصول درخواستی در دسترس نمی باشد . یعنی نمیده ؟ 
Sleepy.gif
203060 باز قط شد اگه گذاشتن شارژ بگیریم Sad.gif Sad.gif
یه پیامک خالی به 7000 بفرستید برا هر 5 دقیقه مکالمه ده دقیق مکالمه میده!!! ایرانسل Cool.gif
سلام بر همه شبتون خوش یک سوال من وقتی برای بازی لیورپول و تاتنهام پیش بینی کردم و نظرم ثبت شد بعدش برای بازی ارسنال هم پیش بینی اومد و نظرم ثبت شد ایا بازی ارسنال هم حساب میشه یا روزی فقط یک پیش بینی?
(11-02-2015، 01:00 AM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه شبتون خوش یک سوال من وقتی برای بازی لیورپول و تاتنهام پیش بینی کردم و نظرم ثبت شد بعدش برای بازی ارسنال هم پیش بینی اومد و نظرم ثبت شد ایا بازی ارسنال هم حساب میشه یا روزی فقط یک پیش بینی?

نه روزی فقط تو یک پیش بینی میتونی شرکت کنی