موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شارژ هس؟ Sad.gif
(14-02-2015، 07:33 PM)Hamed20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-02-2015، 07:06 PM)hxs نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال 1 به 737604
بعد 106 به 737604
جایزه ش خرید شارژ 1000 با قیمت 500 تومان :/
لغوش
ارسال laghv به 737604

این شارژ میده ؟

آره میتونی شارژ هزاری با قیمت 500 تومن بخری
سلام امشب شارژ نیست؟؟؟
(14-02-2015، 06:11 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-02-2015، 06:06 PM)moh3n.fkia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تبریک شارژبازی لیورپول برای کسی اومد????

احتمال زیاد مسابقه رو بعد از ارسال نتیجه پیش بینیتون لغو کردین که در این صورت کد شارژی به شما تعلق نمیگیره.
من قبلا هم به دوستان عزیز گفتم این مسابقه برای افرادی خوبه که چند تا سیمکارت همراه اول دارن و سیمکارتاشون بدون شارژ باشه مثل خود من.

آقا رضامن قبلنم اینکارو میکردم بعدبازی غیرفعال میکردم هروز اول صبح فعال میکردم پنج عصرغیرفعال میکردم چون شارژ توی این بازه زمانی میاد
ایندفعه دوازده ظهریادم اومدکه فعالش نکردم ت هزارم فرستادم تکراری داد
(14-02-2015، 07:38 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین پاک نکن جواب بده 

الان درست میشه
من شارژامو میفروشم
ده تومن شارزو9 تومن میفروشم
چیشده بچه ها بمنم بگین؟کی محروم شده؟
ادمینم قشنگم امروز روز عشق هس همه رو آزادکن ..انقد سخت نگیر دلی
Sad.gif گریه
مجتبی پیاده شو با هم برویم Biggrin.gif Tongue.gif
(14-02-2015، 07:51 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Sad.gif گریه

آزاد شدن
(14-02-2015، 07:57 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-02-2015، 07:51 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Sad.gif گریه

آزاد شدن

سپاس ادمین گل  Heart.gif Heart.gif Heart.gif