موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
0212 تـ ــولـ ـــد ت مبـ ــارک Heart.gif  Shy.gif
(10-02-2015، 12:53 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 12:10 PM)abdoolkarim نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها کد شارژ بازی استقلال - پیکان رو داره میده الان

سلام
مگه بازی استقلال شارژ داشت؟

سلام 
بله شارژ داشت اینجا بچه ها اطلاع داده بودن.
برای ایرانسل؟
(10-02-2015، 04:20 PM)ترنم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای ایرانسل؟

نه چند روز پیش بود برا همراه اول 
ممنون آقامجتبی
تولدت مبارک0212
سلام 
[/quote]

من خودم زدم ولی حرفی از شارژ نزده بود که... Undecided.gif
(10-02-2015، 04:13 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 

سلام

ببخشید جناب مجتبی عزیز بازی استقلال و سایپا شارژ رایگان داشت ولی بازی استقلال و پیکان شارژ رایگان نذاشته بود.
من قبل از شروع بازی استقلال و پیکان تست کرده بودم حرفی از شارژ نزده بود.
(10-02-2015، 04:52 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 04:13 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 

سلام

ببخشید جناب مجتبی عزیز بازی استقلال و سایپا شارژ رایگان داشت ولی بازی استقلال و پیکان شارژ رایگان نذاشته بود.
من قبل از شروع بازی استقلال و پیکان تست کرده بودم حرفی از شارژ نزده بود.

سلام آقا رضا
بازی استقلال و پیکان به اونایی شارژ میداد که 203060 رو لغو نکرده بودن و خوده سامانه 203060 بهشون پیامک میداد
که تو مسابقه شرکت کنن و شارژ بگیرن (با تست نمیشد کسی متوجه بشه)
من فکر میکنم اینطور باشه اونطور که خودم دیدم
khaleboy89
یعنی الان ما اون مردمی هستیم که 2 دلار دادیم!! (120تومن برای شرکت تو مسابقه)
درسته خیلیا از این مسابقات فقط ضرر میکنن ولی
این داستان برای جوایز نفیس اپراتوراست نه برای شارژ هزاری Tongue.gif
انجمنو به تشنج نکش Biggrin.gif