موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اه
من نصب کردم الان
تراکنش هم انجام دادم
ن ب معرف امتیاز داد
ن ب خودم
زده 0 امتیاز
این چه وعضشه
(11-02-2015، 04:59 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگم این آپ چجوری شارژ رایگانو میده؟حتما باید کارت ثبت کنیم؟

به چند روش اول اینکه نرم افزار را نصب کنی و دو شماره یکی به عنوان شماره جدید و یکی به عنوان معرف بزنی و هر روز تکان بدی گوشیتو تا هر روز با تکان دادن 100 امتیاز بهت بدم
دوما وقتی دو شماره را در نرم افزار زدی با هر تراکنش که شامل موجودی گرفتن شارژ گرفتن و غیره است هزار امتیاز به هر دوشماره ات اختصاصی می یابد
(11-02-2015، 05:05 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 04:59 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگم این آپ چجوری شارژ رایگانو میده؟حتما باید کارت ثبت کنیم؟

به چند روش اول اینکه نرم افزار را نصب کنی و دو شماره یکی به عنوان شماره جدید و یکی به عنوان معرف بزنی و هر روز تکان بدی گوشیتو تا هر روز با تکان دادن 100 امتیاز بهت بدم
دوما وقتی دو شماره را در نرم افزار زدی با هر تراکنش که شامل موجودی گرفتن شارژ گرفتن و غیره است هزار امتیاز به هر دوشماره ات اختصاصی می یابد

ديگه از اين خبرا نيست با تراكنش موجودي و شيك كردن 1000 امتباز رو نميده.
همين الان با دوتا خط موجودي گرفتم هيچي نداد نه به معرف نه به طرف
كاراي آپ عجيب غريبه.
(11-02-2015، 05:01 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اه
من نصب کردم الان
تراکنش هم انجام دادم
ن ب معرف امتیاز داد
ن ب خودم
زده 0 امتیاز
این چه وعضشه

فعلا كه امتياز نميده حداقل به موجودي گرفتن و شيك كه نميده منظورم 1000 امتيازه
فقط به مناسبت 22 بهمن اگه 2 نفر رو به آپ تا امشب معر في كني  در قرعه كشي گوشي هوشمند شركت ميكني
در مورد 780 كسي نميدونه با خط دايمي شارژ برنده بشي چيكار بايد بكني؟؟؟؟
برای خط اعتباری اونطور که میگن باید یک شارژ حداقل 1000 تومنی از ستاره 780 مربع با خطی که برنده شدید از گزینه خرید شارژ با وارد کردن شماره کارت بانکی و رمز دوم تا فکر کنم 48 ساعت بخرید تا سیم کارت بطور اتوماتیک شارژ بشه و سپس خودش شارژ هدیه رو هم اتوماتیک منتقل میکنه  و لابد برای خط دائمی کد شارژ رو بده! اهل فن باید جواب بدن.
(11-02-2015، 05:43 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای خط اعتباری اونطور که میگن باید یک شارژ حداقل 1000 تومنی از ستاره 780 مربع با خطی که برنده شدید از گزینه خرید شارژ با وارد کردن شماره کارت بانکی و رمز دوم تا فکر کنم 48 ساعت بخرید تا سیم کارت بطور اتوماتیک شارژ بشه و سپس خودش شارژ هدیه رو هم اتوماتیک منتقل میکنه  و لابد برای خط دائمی کد شارژ رو بده! اهل فن باید جواب بدن.

خب به خط دايمي چه جوري ميخاد شارژ اوتومات بده
خط دايمي كه شارژ نميشه؟
پس فقط برا خطوط اعتباري كاربرد داره.
من 3 نفر ک باید کد رو واسم میزدن زدن بعدش گفت عالیه شما 3 نفر رو دعوت کردی اما حرفی از شارژ نزد، خودم ک 1000 رو فرستادم اما گفت واژه اشتباهه باید ی کلمه بگی ک با ت شروع بشه
سلام امروز شارژ ایرانسل نیست؟؟؟؟؟؟/ Lightbulb.gif
تستر های عزیز اعلام کنید کدوم مسابقات تست کردین تا بقیه رو تست کنیم