موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(09-02-2015، 07:34 PM)مملی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﺷﺎﺭﮊ 1000ﺕ ﺭﺍ ﻓﻘﻂ ﺑﺎ 500 ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺑﺨﺮﯾﺪ
ﮐﺎﺭﺕ ﺑﺎﻧﮑﯽ ﻭ ﺭﻣﺰ ﺩﻭﻡ ﻣﯿﺨﺎﺩ
ﺍﺭﺳﺎﻝ 1 ﺑﻪ 737604
ﺑﻌﺪ ﺍﺭﺳﺎﻝ 106 ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺷﻤﺎﺭﻩ
مرسی برا منم شد ممنوووووون
فقط برا هر خط یه بار حدودا 100 تومنم کم میکنه
(09-02-2015، 07:57 PM)mamosh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من وقتي يك ماه پيش اومدم اين انجمن به خاطر شارژ .تنها نقطه قوتشو گفتگو بين كاربران و كمك كردن به هم و مشورت و گپ و گفت بود كه همه بتونن به خوبي و به موقع و بدون كوچيكترين ضرري شارژ بگيرن

اما از وقتي كاربراي تازه وارد هي بيشتر و بيشتر اومدن جو اينجا رو منقلب كردن و از اون حالت منسجم و منظم بودن قبل در اوردن

از نظر من تنها نقطه قوت اين تاپيكهاي شارژ گفتگو و هم صحبتي كاربراست

يه ساب فروم بزنيد و توش تاپيك هاي شارژ رو بزنيد و توي اون ساب فروم امكان پست دادن كاربران تازه وارد مثل من رو منع كنيد
تا هم جذابيت قبل رو داشته باشيد هم انسجام و همبستگي رو به دور از هر گونه كاربر تازه وارد و نا اگاهي

شما این دومین پستتونه اینجا عجیبه که میگین همه مطالب و گپ و گفتگوها دنبال میکردی بدونی که پستی ارسال کنی! کسی هم مخالف گپ و گفتگو پیرامون شارژ و کمک کاربرا بهم نیست ولی بقول ادمین اینجا انجمن عاشقانه یا چت روم نیست بازم میبخشی دخالت کردم هرچند فعلا دو تا تستر بنام آقا مجتبی و اسما مونده که سریعتر از بقیه تست میکردن و امیدواریم کاربرا بیشتر رعایت کنن که تعداد صفحات نا مرتبط با تاپیک زیاد نشه
دوستان لطفا همه ساکت شید جو اروم شه
پلیز
اینا رو ول کنین شارژ کووووووووووووووووووووو؟ Sad.gif
خب حالا یه سری پیشنهاد:
از شما دوستان تازه وارد عزیز خواهشمند است ب احترام پیشکسوتان گرامی هم ک شده اگه کدی هم بلدید اصا نذارید فقط ب ادمین خصوصی بفرسید

و از شما پیشکسوتان و دوستان قدیم وارد عزیز خواهشمندم شان و منزلت والای خود را حفظ و در جهت پیشرفت انجمن تلاش حاصل نمایید و به کسانی ک شان و منزلتی درخور شما ندارند پاسخی ارسال ننمایید

و از کل بک و بیچس سایت خواهشمندم اگه دعوایی چیزی با هرکی دارید برید خصوصی اونجا اگه میخواید اصا همو بکشید و بحث دعوا رو ب هیچ وجه ب داخل انجمن نکشانید
تازه اگرهم یکدومتون تو خصوصی فوت شد ما ب احترامش یک دقیقه چیزی تو انجمن نمیفرستیم
با تشکر
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
الکی مثلا یه چی حالیم میشه
Undecided.gif Sad.gif
Sajad_N
سلام مسابقه جام شهروندی به کسایی که قبلا نگرفت میده قبلا نگرفتن ها نگید نگفتی
ارسال ozv shahrv  به 8282
ارسال js 1  به 8282  
بعد برای لغوش
laghv shahrv  به 8282

زدم ولی میگه شما عضو سرویس جام شهروندی نشدید . برای عصویت یه پیامک به 84909 بفرست . برا این شکاره ک پیام میدم میزنه از قبل مشترک این مسابقه بودی .
کلا قاطی کرده !!!
چرا جو میدی برادر من یعنی چی جدیدا اومدن منقلب کردن اینجارو چه طرز حرف زدنه مگ ما جدیدا چکاری کردیمUndecided
دوستااان..سلام..چرا کد شانس وقتی میزنم..میگه شماره تکراری است..؟؟
(09-02-2015، 08:18 PM)maryam0098 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2015، 07:34 PM)مملی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﺷﺎﺭﮊ 1000ﺕ ﺭﺍ ﻓﻘﻂ ﺑﺎ 500 ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺑﺨﺮﯾﺪ
ﮐﺎﺭﺕ ﺑﺎﻧﮑﯽ ﻭ ﺭﻣﺰ ﺩﻭﻡ ﻣﯿﺨﺎﺩ
ﺍﺭﺳﺎﻝ 1 ﺑﻪ 737604
ﺑﻌﺪ ﺍﺭﺳﺎﻝ 106 ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺷﻤﺎﺭﻩ
مرسی برا منم شد ممنوووووون
فقط برا هر خط یه بار حدودا 100 تومنم کم میکنه

بعدش که اس هارو دادیم چطوری میخریم؟؟؟؟؟؟؟؟