موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سپاس دوستان
وقتی میگه عضو نیستی دوباره عضو شو بعد وقتی گفت عضو بوده اید و کد پیشواز داد اون کد gp 1 رو بزن شارژ رو میده
(10-02-2015، 08:30 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخ فك كنم نميده :| من 4 تا ازش گرفتم از همون وقتي كه بهتون گفتم.. فك كنم پريد :|:|  Undecided.gif

نه جناب محمد عزیز کد شارژ میده .من خودم همین الان پنجمین کد شارژ رو گرفتم.
یه سوال

این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با ادمین و دلشاد قبلی چه فرقی داره
نکنه همون دلشاده با دو تا اکانت؟

دلشاد زود خودتو مسدود کن خلاف قوانین سایت هست Angry.gif Biggrin.gif
[/b]
اينجوري كه سعيد ميگه چند بار عضو شين تا نگه عضو نيستيد!!!!!!!!!

22 به 84807

جواب:

gp 1

Undecided.gif ميده.. صلوات..
من که بیخیال میشم نوش جون هر کس گرفته
رفتم سالن مطالعه Sad.gif
(10-02-2015، 08:37 PM)raha22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتی میگه عضو نیستی دوباره عضو شو  بعد وقتی گفت عضو بوده اید و کد پیشواز داد اون کد gp 1 رو بزن شارژ رو میده

ممنون . ولی بازم نداد میگه عضوی Sad.gif
آره بهم 5 مي رو داد به اميد بعديا فعلا ادامه دهيم گودباي Biggrin.gif Heart.gif
(10-02-2015، 08:38 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 08:30 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخ فك كنم نميده :| من 4 تا ازش گرفتم از همون وقتي كه بهتون گفتم.. فك كنم پريد :|:|  Undecided.gif

نه جناب محمد عزیز کد شارژ میده .من خودم همین الان پنجمین کد شارژ رو گرفتم.

آره درسته منم 4 شارژمو گرفتم
پیام از سه خط مختلف به 84807 ارسال نمیشهههههههههههه Sad.gif Sad.gif Sad.gif