موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
خوش بحالت.نت همراه اولم فعال کردم از دیروز روانی شدم.10000رفت.اصلا نتش افتضاست اسنجا.مجبور شدم ایرانسل بخرم.اونم کلک زد به من
(10-02-2015، 06:27 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 06:26 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش رضا یه آمار از ٪ پیش بینی اگه زدی میدی ببینیم چه جوریه Dodgy.gif

آمار نظر سنجی :

لیورپول : %71.7
تساوی : %13.4
تاتنهام : %14.9

چقد کم میشه؟ واسه فرستادن؟
النا روزی دویست تومن
البته اگه نیم ساعت قبل مسابقه بفرسی پول امروز نمیدی
تبریک شارزم جدیدا دو تا سه روز بعد میفرسته
بیشتر واسه سیم کارتاییه که ش نداره
سلام دوستان من برگشتم . البته موقعی که رفته بودم خیلیا نبودن که اضافه شدن . بهرحال خوشبختم
(10-02-2015، 06:56 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
النا روزی دویست تومن
البته اگه نیم ساعت قبل مسابقه بفرسی پول امروز نمیدی
تبریک شارزم جدیدا دو تا سه روز بعد میفرسته
بیشتر واسه سیم کارتاییه که ش نداره

سپاس
خدایا مردیم از بی شارژی Sleepy.gif
شارژ نيست دوستان؟
(10-02-2015، 07:02 PM)elecboy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ نيست دوستان؟

ماهم مثه تو منتظریم Undecided.gif
(10-02-2015، 06:52 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 06:27 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 06:26 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش رضا یه آمار از ٪ پیش بینی اگه زدی میدی ببینیم چه جوریه Dodgy.gif

آمار نظر سنجی :

لیورپول : %71.7
تساوی : %13.4
تاتنهام : %14.9

چقد کم میشه؟ واسه فرستادن؟

سلام

خانم النا عزیز اگه نتیجه پیش بینیتون رو ارسال کنید از شارژتون کم نمیشه . بهتره یک ساعت مونده به شروع بازی نتیجه پیش بینیتون رو ارسال کنید.اگه الان ارسال کنید ممکنه چند ساعت بعد یه پیام از 20397 براتون بیاد و 200 تومن از شارژتون کم کنه.اگه نتیجه پیش بینیتون درست باشه تا فردا یا پس فردا باید صبر کنید خودش پیام تبریک بده بعد ت 1000 رو ارسال میکنید و کد شارژ رو میگیرید و بعدش مسابقه رو لغو میکنید.
اگه پیش بینیتون درست نباشه بعد از بازی امشب مسابقه رو لغو کنید.(برای لغو مسابقه توپ و تور همراه اول ارسال TOP OFF به 203060 )
بابا این چه وضعشه یکی به ایرانسل بگه تا عکسو ندیدم جنازشو تحویل بدم شارژ بزاره خب Undecided.gif Undecided.gif Undecided.gif Undecided.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif