موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(15-02-2015، 11:18 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا وانتیار چرا رفتین بازم سوال داشتم Sad.gif
من قبلی اینجوری حساب کردم 10 شد ولی گفت اشتباست:
هرکه/طاووس/می/خواهد/تهی/جور/هندوستان/می/کشد/تهی

هر/که/طاووس/می/خواه/د/جور/هندوستان/می/کش/د
میشه ۱۱ تا
(15-02-2015، 11:35 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی میدونه این جمله چن تا تکواژ داره؟
این کار، کار یک شاهی و صنار نیست

۱۲ تا زده شده انگار اشتباه بوده، شما ۱۱ تا بزنید شاید درست باشه...
(15-02-2015، 11:39 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2015، 11:35 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی میدونه این جمله چن تا تکواژ داره؟
این کار، کار یک شاهی و صنار نیست

۱۲ تا زده شده انگار اشتباه بوده، شما ۱۱ تا بزنید شاید درست باشه...

مرسی Heart.gif
11 تا درست بود Biggrin.gif
(15-02-2015، 11:38 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2015، 11:18 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه ۱۱ تا

ممنون البته شما که قبلا گفتی 9 تا و من چون خودم 10 دیدم زدم 10:( حالا این جمله روبرو چند میشه: از هول حلیم نیفتی توی دیگ
از/هول/حلیم/ن/یفت/ی/تهی/ توی / دیگ

البته بپا رو حذف شده نمیدونم باید درنظر گرفت یا نه؟ اقا وانتیار نرین بازم سوال داریم!  چون داشتم فرمولشو سرچ میکردم و بازم تکواژ سخت بود
این جمله چندتا تکواژ داره؟
این مرده، به این شیون نیرزد
بچه ها ول کنید این تکواژ اصلا ارزش نداره من ک لغو کردم.هرکسی این هزار میخواد من بهش میدهم.خصوصی شمارتون بفرستید
(15-02-2015، 11:53 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها ول کنید این تکواژ اصلا ارزش نداره من ک لغو کردم.هرکسی این هزار میخواد من بهش میدهم.خصوصی شمارتون بفرستید

آقا حامد تکراری هم میده مثلا این کار کار... برای کاربر دیگم اومده بود و اگه پیدا بشه بعضیاش بقیه هم میتونن استفاده کنن
(15-02-2015، 11:48 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2015، 11:38 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه ۱۱ تا

ممنون البته شما که قبلا گفتی 9 تا و من چون خودم 10 دیدم زدم 10:( حالا این جمله روبرو چند میشه: از هول حلیم نیفتی توی دیگ
از/هول/حلیم/ن/یفت/ی/تهی/ توی / دیگ

البته بپا رو حذف شده نمیدونم باید درنظر گرفت یا نه؟ اقا وانتیار نرین بازم سوال داریم!  چون داشتم فرمولشو سرچ میکردم و بازم تکواژ سخت بود

ببخشید اگه اشتباهی شده، آخه همزمان امتحانم دارم، دارم اونم میخونم... Sad.gif
از/هول/حلیم/ن/افت/ی/تو/ی/دیگ ۹ تا
من دوستم معلم ادبیات هس اما نرفتم دنبال تکواژ انقد بی حوصلم
(15-02-2015، 11:53 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این جمله چندتا تکواژ داره؟
این مرده، به این شیون نیرزد

این/مرد/ه/به/این/شیون/ن/ارز/د ۹ تا ولی شک دارم