موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
پسرخاله من چکارکردم بهت ک؟قهرم بات
یک هدیه ویژه برای شما! 
برای فعالسازی یک پیامک بدون متن به 7000 ارسال نمایید

این چی میخواد از جون من هر روز Biggrin.gif Biggrin.gif
(12-02-2015، 06:38 PM)fireboy8 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک هدیه ویژه برای شما! 

احتمالا شارژتو می خواد ازت بگیره Biggrin.gif
(12-02-2015، 06:38 PM)fireboy8 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک هدیه ویژه برای شما! 

اینم پیام در صورتیکه فعال بشه براتون وقتی10دقیقه مکالمه انجام بدید20دقیقه مکالمه بهتون هدیه میده
سلام بر همه روز خوش ایا کدی هست برای ایرانسل که بشه تمام مسابقه هایی که لغو نکردیم لغو بشه?
ولی من یه خطم چند روز پیش پیام اومد اس بفرستم به 7000 و بجای مکالمه نوشت 50 مگابایت اینترنت تعلق گرفت.
(12-02-2015، 07:19 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه روز خوش ایا کدی هست برای ایرانسل که بشه تمام مسابقه هایی که لغو نکردیم لغو بشه?

سلام

ممنون.شب شما هم بخیرجناب فرهاد عزیز.
یا باید STOP به 8282 ارسال کنی و ببینی کدوم مسابقه ها رو عضو هستی و بعدش مسابقه ها رو تک تک لغو کنی یا برید سایت ویترین ایرانسل و ثبت نام کنی و وارد سیستم بشی و بعدش از بخش ایرانسل من قسمت شارژ خودکار - بسته های من تمامی مسابقه هایی رو که عضوشون هستی رو لغو کنی.
(12-02-2015، 07:19 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
من همه این کارایی رو که دیگران گفتن رو انجام دادم ولی نتیجه نداشت ولی STOP رو به 8282 فرستادم دیگه هیچ پیامی نمیاد. ترجیحا با حروف بزرگ بزنید

Stop به ۸۲۸۲
شاید کمکت کنه
winner چقدر شارژ کم کرد?