موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
winner
تا کجا ها اندیشه میکنی
از شارزای قبل به غیر از شهروندی کدوم میده؟
امروز شارژ نبود؟؟؟؟؟؟
(09-02-2015، 09:27 PM)ترنم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ هزاری رو پونصد تومن میخرید از عابر بانک خودتون با داشتن رمز دوم.من خودم خریدم از عابر بانکم با پونصد تومن تخفیف.

اخه این کجاش میصرفه 500 باید پرداخت کنی 100 تومنم پول پیام میبره بعدشم شارژ 926 تومن میده واقعا مقایسه کنید بعد بخرید
(09-02-2015، 09:29 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2015، 09:27 PM)ترنم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ هزاری رو پونصد تومن میخرید از عابر بانک خودتون با داشتن رمز دوم.من خودم خریدم از عابر بانکم با پونصد تومن تخفیف.

اخه این کجاش میصرفه 500 باید پرداخت کنی 100 تومنم پول پیام میبره بعدشم شارژ 926 تومن میده واقعا مقیسه کنید بعد بخرید

اره اصلا سودی نداره
(09-02-2015، 09:32 PM)Taghvi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر کسی فقط یکبار میتونه شارژ ده هزاری رو پنج هزارتومن بخره.
دفعات بعدی با ده درصد یا بیست درصد بهتون میده، بخاطر اینه ک ب شما میگه نه هزار و خورده ای.

اینو چ جوری بخریممممم؟؟ از غابر بانکه؟؟
برای ته مونده عابربانکتون خوبه
تموم شد 
کسی میخواد شارژ 10 تومنی رو 5000 تومن +1300=6300 تومن بخره پیام خصوصی بده کد قبض رو میفرستم ولی قبلش یه شارژ هزاری بده
(09-02-2015، 09:29 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه این کجاش میصرفه 500 باید پرداخت کنی 100 تومنم پول پیام میبره بعدشم شارژ 926 تومن میده واقعا مقایسه کنید بعد بخرید

نداد بهم گف کاربر گرامی شما شارژ خود را دریافت کرده اید!!!!
نمیدونم والا
با کد شانس هم شارژ خریدم ولی جایزه رو نداد