موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(12-02-2015، 04:01 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-02-2015، 03:43 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یکی به من کد شانس بده لطفا Shy.gif

سلام

کد شانس بصورت پیغام خصوصی برای شما ارسال شد.

مرسی.میگم اگه موجودی بگیرم میده؟یا باید شارژ بگیرم؟
سلام....منم کدشانس میخوام Tongue
(12-02-2015، 04:21 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام....منم کدشانس میخوام Tongue

سلام

خانم مریمی عزیز کد شانس بصورت پیغام خصوصی برای شما ارسال شد.
(12-02-2015، 04:19 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-02-2015، 04:01 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-02-2015، 03:43 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

نه باید شارژ بگیری
بچه ها یه سوال:
واسه خرید اینترنت همراه واسه سیمکارت رایتل باید چه کدی رو بزنیم؟کسی میدونه؟
(12-02-2015، 04:19 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهش میکنم.قبلا با گرفتن موجودی شارژ هدیه رو میداد ولی الان با خرید شارژ از 780 شارژ هدیه رو میده.
(12-02-2015، 04:24 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

نه باید شارژ بگیری

اوکی تنکس
(12-02-2015، 04:24 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهش میکنم.قبلا با گرفتن موجودی شارژ هدیه رو میداد ولی الان با خرید شارژ از 780 شارژ هدیه رو میده.

راستش من همون اوایل ک میداد با موجودی شارژ رایگانو گرفتم واس همین سوال کردم.بازم تنکس
(12-02-2015، 04:24 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها یه سوال:
واسه خرید اینترنت همراه واسه سیمکارت رایتل باید چه کدی رو بزنیم؟کسی میدونه؟

سلام

خانم مریمی عزیز برای خرید بسته های اینترنت همراه سیمکارت رایتل از کد دستوری زیر استفاده کنید.
ستاره 142 مربع
گریه ادی؟