موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام ب همه؛کسی میدونه روی نوکیا 108 واتساب نصب میشه یا ن لطفا جواب بدین اونایی ک میدونن
(13-02-2015، 10:10 PM)Elena نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ب همه؛کسی میدونه روی نوکیا 108 واتساب نصب میشه یا ن لطفا جواب بدین اونایی ک میدونن

سلام گرچه اینجا جاش نیست و دوستان الان اعتراض میکنن ولی جواب میدم

دوستات دعوت فرستادن برا از واتس؟؟؟؟؟ گوشیت میره اینترنت>؟؟؟؟؟ با گوشیت همون لینک رو برو اگه برا گوشیت باشه واتس خودش پیدا میکنه و دانلود میکنه
سلام بچه ها پیش بینی همراه اول واسه کساییه که سیم بدون ش دارن
وقتی هم پیام تبریک اومد آقا رضا اعلام میکنن Cool.gif
بروبچ پیام تبریک شارژ بازی لیورپول نیومده؟
(13-02-2015، 10:10 PM)Elena نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام..نخیر واتساپ پشتیبانی نمیشه برای این گوشی
سلام من کل شارژمو این سامانه همراه اول قورت داد رفت.
وینرجان من غیرفعال میکنم بعد که ازطریق دوستان مطمین شدم شارژاومده دوباره عضومیشم و ت 1000میفرستم
وکد جدیدبهم میده شماهم تست کن
محسن جدی میگی اینکار عملی هست؟
دوستان بیان لینک زیر قراره به مناسبت روز ولنتاین قرعه کشی کارت شارژ ایرانسل یا همراه اول داشته باشیم. Heart.gif

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ ایرانسل هم تعطیل شد خبری نیس مثه اینکه Biggrin.gif