موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-02-2015، 11:44 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان نتیجه بازی چی شد؟

دو بر صفر رئال برد ...
(14-02-2015، 11:27 PM)Hamzeh707 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﺷﺎﺭﮊ 1000 ﺗﻮﻣﺎﻧﯽ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ ﻫﺪﯾﻪ ﺁﭖ
ﺑﺎ ﺧﺮﯾﺪ ﺷﺎﺭﮊ ﺑﺮﺍﯼ ﺧﻮﺩ ﻭ ﺁﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺸﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﺗﺎ ﺳﺎﻋﺖ 24 ﺭﻭﺯ ﺷﻨﺒﻪ ﯾﮏ ﺷﺎﺭﮊ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ
ﺍﺯ ﺁﭖ ﻫﺪﯾﻪ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ..شارژ هدیه برای شما پیامک میشود

کسی تست کرد ؟
من تست کردم هنو خبری نیس
اگه الکی بود دسته جمعی منفی میدیم Biggrin.gif
منم تست کردم
(14-02-2015، 09:44 PM)m... نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کوروش سلااااااااااام
سربازی خوش میگذره

درود داداش 
خوبی؟چاکراتتم Tongue.gif
چه خوشی اخه سربازیم خوشی داره  Biggrin.gif
(14-02-2015، 10:01 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از اقا کوروش و دوستان دیگری که خواهان آزادی بودن!
و اما یک نکته جالب انجمن دیگری که اکثر کاربران اینجا کدها رو میذارن چند روزیست دو کد پیش بینی همراه اول رو هم میذارن ظاهرا تازه ناظم اون سایت از مسابقات همراه اول با خبر شده فقط خدا کنه بدلیل با خبر شدن انجمنها و کاربران دیگر از مسابقات پیش بینی و البته با خبر شدن از لم شارژ کم نکردن، مسابقات همراه اول هم کم نشه Biggrin.gif

خواهش میشه  Biggrin.gif خواهان آزادی  Biggrin.gif Exclamation
آقای Hamzeh707 اعتبار منفی تقدیم شد
بچه ها شماهم منفی بدین تا ازاین پست ها دیگه نزارن دوستان
منم فرستاذم خبری نشد...
دیگه کدمسابقه نیست... Undecided.gif
(14-02-2015، 11:27 PM)Hamzeh707 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﺷﺎﺭﮊ 1000 ﺗﻮﻣﺎﻧﯽ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ ﻫﺪﯾﻪ ﺁﭖ
ﺑﺎ ﺧﺮﯾﺪ ﺷﺎﺭﮊ ﺑﺮﺍﯼ ﺧﻮﺩ ﻭ ﺁﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺸﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﺗﺎ ﺳﺎﻋﺖ 24 ﺭﻭﺯ ﺷﻨﺒﻪ ﯾﮏ ﺷﺎﺭﮊ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ
ﺍﺯ ﺁﭖ ﻫﺪﯾﻪ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ..شارژ هدیه برای شما پیامک میشود

من واقعا تعجب میکنم از بعضیا!
آخه تو ک از خبری مطمئن نیستی، خب اولش بنویس درست یا درست نبودنشو نمیدونم ک همه بچه ها امتحان نکنن...
من نمیگم این پیامارو نذارید، بذارید ولی خب نوع خبررسانیتون رو درست کنید.
باشد ک بعضی از ما ها بتونیم درست ب دیگران کمک کنیم...
(البته خب معلوم هم نیست شاید هم آپ طی روزای آینده شارژو بده، ولی باید اولش مینوشت ک اینطوری سوء تفاهم پیش نیاد...)
سلام شارژبازی دیشب رو203060داره میده ...یعنی به من داد...جهت اطلاع