موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-02-2015، 08:54 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-02-2015، 08:46 PM)shadi-25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه مسابقه توپ و تور رو درست پیش بینی کنیم ،تا اس تبریک بیاد ، روزانه شارژ کم میکنه ؟ چقدر؟

سلام

دوست عزیز  برای پیش بینی بازی قبلی پیام تبریکش 4 روز طول کشید که تو این 4 روز 4 بار پیام داده و 200 تومن کم کرده.البته قبلا فردای روز پیش بینی پیام تبریکش میومد ولی الان بین 2 تا 4 روز طول میکشه که پیام تبریکش بیاد.
به نظر من اگه سیمکارت همراه اول بدون شارژ دارید تو پیش بینیش شرکت کنید.( مسابقه توپ و تور همراه اول برای سیمکارتهای همراه اول بدون شارژ بدون اینکه بتونه از شارژتون کم کنه پیام تبریک میاد و راحت کد شارژ رو میگیرید)

سلام حدس شما از بازی چیه ؟ مام بزنیم؟
(14-02-2015، 10:06 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام حدس شما از بازی چیه ؟ مام بزنیم؟

سلام

خانم النا عزیز متاسفانه نمیتونید الان تو پیش بینی بازی امروز شرکت کنید.نیمه اول بازی تموم شده.من برد رئال مادرید رو زدم.
سلام مث اینکه امروز شارژ ایرانسل بوده و انجمن بی خبر بوده متاسفانه. . .
saman1370
دادا بیشتر توضیح میدی؟
(14-02-2015، 10:48 PM)saman1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مث اینکه امروز شارژ ایرانسل بوده و انجمن بی خبر بوده متاسفانه. . .

سلام واقعا؟
بچها
737604خب ب من کد شارژو داد اما واسه وارد کردنش ش کارت میخاد
500تومن کم شده ایا؟ یا ن تا ش کارت وارد نکنی کم نمیش؟؟
لطفا رسیدگی کنید Sad.gifمن از شارژم خبری ندارم چند بود
حدودا نیم ساعت پیش یکی از دوستام ی کد بهم گفت من شک داشتم شماره خودم نزدم ب برادرم گفتم برادرم زد شارژ داد من ک زدم گفت متاسفانه کارت شارژهای امروز ب پایان رسیده است منم واسه این اول خودم نزدم گفتم اگه شارژی باشه انجمن باید خبردار میشد الانم پشیمون ب شدت ک خودم زود نزدم . . .
saman1370
سامان کد رو میگید؟میدونم تموم شده مهلتش
فقط کد بگو
(14-02-2015، 10:56 PM)saman1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حدودا نیم ساعت پیش یکی از دوستام ی کد بهم گفت من شک داشتم شماره خودم نزدم ب برادرم گفتم برادرم زد شارژ داد من ک زدم گفت متاسفانه کارت شارژهای امروز ب پایان رسیده است منم واسه این اول خودم نزدم گفتم اگه شارژی باشه انجمن باید خبردار میشد الانم پشیمون ب شدت ک خودم زود نزدم . . .

حتما واسه 1000.یا500نفر اول میدادن
کد مسابقه هم این بود
737555