موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان این همراه اول چرا امکاناتش آخره! الان حدود یک هفته شایدم بیشتره سیم کارت همراه اول خریدم و فعالسازی هم دفتر پستی انجام داده ولی هنوز فعال نشده و جواب میدن سیستم مشکل داره و وقتی سیم کارت رو میذارم مینویسه سیم کارت غیرمجاز، 9990 هم زنگ زدم یبار بعلت ضعیف بودن صدا قطع کردن و دفعات بعد هم با اینکه برمیداشتند صدا و جوابی نبود بعد منشی تلفنی عملکرد کارشناس مربوطه رو هم میخواست که من گزینه خیلی افتضاح رو انتخاب کردم Biggrin.gif
(15-02-2015، 02:19 PM)armanyazdi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازم پیش بینی واسه همراه اول هست؟

(15-02-2015، 02:23 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بازی بارسلونا هم شارژ میده؟

سلام

هنوز خبری از شارژ نشده برای پیش بینی بازیهای امشب.
(15-02-2015، 02:29 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2015، 02:19 PM)armanyazdi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازم پیش بینی واسه همراه اول هست؟

(15-02-2015، 02:23 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بازی بارسلونا هم شارژ میده؟

سلام

هنوز خبری از شارژ نشده برای پیش بینی بازیهای امشب.

مرسی
اسما همش گریه میکنی چرا؟ Biggrin.gif
winner دادا
من دیشب یه سیم کارت دایمی گرفتم همون موقع هم فعال کردم تو پست بانک
مشکل از کسیه که رفتی پیشش
بلد نیس فعال کنه
همچنان خبری نیست از پیش بینی عایا؟
(15-02-2015، 03:08 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
winner دادا
بلد نیس فعال کنه

درسته از منم همون موقع فعال شد Biggrin.gif
(15-02-2015، 02:25 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این همراه اول چرا امکاناتش آخره! الان حدود یک هفته شایدم بیشتره سیم کارت همراه اول خریدم و فعالسازی هم دفتر پستی انجام داده ولی هنوز فعال نشده و جواب میدن سیستم مشکل داره و وقتی سیم کارت رو میذارم مینویسه سیم کارت غیرمجاز، 9990 هم زنگ زدم یبار بعلت ضعیف بودن صدا قطع کردن و دفعات بعد هم با اینکه برمیداشتند صدا و جوابی نبود بعد منشی تلفنی عملکرد کارشناس مربوطه رو هم میخواست که من گزینه خیلی افتضاح رو انتخاب کردم Biggrin.gif

مشکل شما خیلی راحت قابل برطرف هست
بهتر هست باز بروید پست
سلام.نسخه جدید اپ  دانلود کنم  بنظرتون؟،؟؟،؟؟،
(15-02-2015، 03:08 PM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
winner دادا
بلد نیس فعال کنه
با تشکر از دوستان البته امکان داره این مشکل برای بعضی شهرها و خطوط اعتباری باشه و اگه وقت شد باید به دفاتر خدمات پستی دیگه هم سر بزنم و بپرسم Wink.gif