موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-02-2015، 07:39 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 07:36 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 07:34 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 07:30 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 07:29 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
كاش شده بود فرهاد چيه  Biggrin.gif  من كه نميتونم نصب كنم ميخوام هيچكي نداشته باشه گوشيم جا نداره  Biggrin.gif  Biggrin.gif

چرا نمیتونی نصب کنی مشکلت چیه؟
گوشيم جا نداره داداش  Biggrin.gif  ميخوام بگريم ناموسن گوشي بخرم... اينقد برنامه نصب ميكنم كه بميرم.. يه گالكسي اس 3... يا دوستان چي پيشنهاد ميديد 800 تومني؟ huawei G750??

مگه گوشیت چیه در حال حاضر؟
به نظر من هواوی هانر تری سی 4G رو بگیر سخت افزارشم عالیه میتونی تو نت نگاه کنی

ن هواوی فایده نداره.
(11-02-2015، 07:44 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2015، 07:39 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من هواوی هانر تری سی 4G  رو بگیر سخت افزارشم عالیه میتونی تو نت نگاه کنی

از 450,000 تا 610,000 تومان ؟؟؟ اين كه خيلي ارزونه؟ لابد يه مشكلي داره؟ الان با اس 3 مقايسه ميكنم ببينم چجورياس.. والا g750 هست 700 اس 3 هست 800  دقت كه كردم ديدم اس 3 قشنگ تر رنگا رو نشون ميده تازه تره .... شكلش قشنگ نيست يه كم خميده هست گوشيه هاش ولي توش خوبه لامصب...  Undecided.gif

فك كنم مشكل رنگ صفحه داره قشنگ نشون منميده آخه دوربين ثانويه هانر هم 5 هست ولي اس 3 دوربين ثانويه اش 2 هست!! پس چرا اون 870 تومنه اين 600 تومنه؟؟ 
به خدا من واسه داداشم گرفتم عالیه در حد لالیگا
ساسمونگ برند داره این نداره همین
آقایون اینجا تایپیک شارز لطفا رعایت کنید
یکی شار برزارهSad.gif
همینطور ک بوش میاد خبری از شارژ نیس Biggrin.gif
بعید میدونم روز پیروزی انقلاب شارژ بزارن Biggrin.gif
پیش بینی دیشب تبریکش برا کسی نیومده
امشب پیش بینی نداریم؟
من صب ت 1000فرستادم شارژمو داد. پیام تبریکم قبلش نیومد
Ahmad Zahedi
تا حالاسابقه نداشته
مگر اینکه دفعه اولت باشه تو توپ وتور شرکت میکنی!
یکی از دوستان صبحی فرستاد کد تکراری داده بود
سلام من سیم کارت جدید خریدم امشب کد نیس که شارژ بده؟
(11-02-2015، 03:51 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برنامه (آ**پ) با اولین تراکنش امتیاز نمیداد
کسی تست کرده ببینه درست شده؟ ؟

ممنون برای من 2 هزار تومن شارژ شد 1 هزار تومن بخاطر اولین تراکنش