موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
عجیبه دو روزه نه پیش بینی فوتبال هست نه کد شارژ جدید البته دیروز یک 500 بود حسابی قحطی شارژ شده. کارمند ایرانسل و همراه اول واقعی در سایت نیست علتو بگه Biggrin.gif
بچه وشارژ همراه اول دارم با ایرانسل عوض میکنم.خیلی احتیاج دارم میخوام بسته بخرم.پیام خصوصی بدین
بی بی دیگ اگ کدو بدونمم نمیگم توبه کردم.
خودت میدونی من هرگز توبمو نمیشکنم خیلی ناراحت شدم حرف امیر انگار ناراحتم کرد گوشی چندثانیه زل زدم
شاعر میگه:اگر خوبی هایت رافراموش کردن تو خوب بودن رافراموش نکن گریه
سلام دوستان 4619 اصلا کار نمیکنه ؟
(08-02-2015، 07:13 PM)milad ebi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ هزاری برای 1000 نفر اول
ارسال 1 به 737924
اعتبار یادتون نره

این کد به من شارژ داد . وقتی پیامو دادم گفت جایزه رو به شماره 73711146 بفرست و شارژرو داد ولی با خط دیگم ندادش .
(08-02-2015، 07:37 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی بی دیگ اگ کدو بدونمم نمیگم توبه کردم.
خودت میدونی من هرگز توبمو نمیشکنم خیلی ناراحت شدم حرف امیر انگار ناراحتم کرد گوشی چندثانیه زل زدم
شاعر میگه:اگر خوبی هایت رافراموش کردن تو خوب بودن رافراموش نکن گریه

یعنی من دریا برم باید یه سطل آب با خودم ببرم !!!!
اون 203060 رو که کسی پیدا نکردم برام بزنه . اون نرم افزار .... که یه هفته دارم ازش 2 تومن شارژ گرفتم تا دیشب تونستم دونفر رو معرفی کنم که اونم امتیاز نداد . حالا هم که تو میگی دیگه کد نمیذاری .
هی خدا این شانسه که من دارم .... نه واقعا شانسه ؟
Undecided.gif قبلا تاپیک کد ها آپدیت میشد ! دیگه آپدیت نمیشه ؟ باید 150 صفحه رو بگردیم شاید شارژ اومده باشه ؟
203060.150نفر کدمو زدند.ولی همراه اول خیلی از کدامو خورد
وقتی یه کد شارژ میگیرم رو میشه برا خط دیگه ای بزنم ک قبلا کد شارژ هدیه گرفته ؟
شارژ رایگان هزاری من که گرفتم.۱به 84909 .اعتبار یادتون نره انشاالله شمام بگیرین