موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ای بابا همه ک عاشق من بودن خبر نداشتم Wink.gif
بی بی برو قرعه کشی و بزار
(08-02-2015، 08:17 PM)elecboy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2015، 08:15 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا جواب سوالمو نمیدید؟؟ Sad.gif  Sad.gif

دوباره شمارتو وارد كن تا ارسال كنه

گوگل پلیر رو نصب کن, شاید بخاطر این باشه ک کدت رو نمیفرسته
الان دو روز Sad.gif منتظره یه شارژ هزاری ام هیچ خبری نیس چراااااا؟؟؟َ؟
(08-02-2015، 08:19 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2015، 08:17 PM)elecboy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2015، 08:15 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا جواب سوالمو نمیدید؟؟ Sad.gif  Sad.gif

دوباره شمارتو وارد كن تا ارسال كنه
به مرحله قبل نمیره.. فقط گزینه کادر کد فعال سازی هست؟؟؟

وقتي بياي پايين ي گزينه سبز رنگ هست نوشته ثبت شماره موبايل جديد اونو بزني ميره مرحله قبل همون شماره يا شماره جديدو ميتوني وارد كني
هیی.نه شارژی.نه اعتباری.دو روز دیگه هم باید برم دانشگاه.بدبختی رو میبینی Sleepy.gif Sleepy.gif
persia الان من ميخواستم كد فعالسازيو دريافت كنم واسه ايرانسل نميومد ولي واسه همراه اول مياد!
خطت ايرانسله؟؟؟
اگه کد ملیمو وارد نکنم و اهراز هویت نکنم!
بدون اطلاع سیمم میسوزه؟؟؟
شارژ بازی استقلال رو کی میتونیم بگیریم؟
دوستان میشه ی کد شانس ب من بدید لطفا
خودم میزنم میگه محدویت