موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-02-2015، 08:26 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی کمکم کنه

به سوال اول جواب دادم و شله زرد فرستادم گفت به این سوال قبلا جواب دادی یکی دیگه پرسید
به اونم جواب درست دادم رفت تو قرعه کشی
چطوری شارز بگیرم؟ Sad.gif

فک کنم دیگه بت نده . به نظر من شارژتو هدر ندی بهتره
(10-02-2015، 08:25 PM)shadi-25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 08:06 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایزانسل یا همراه اول ؟

ايرانسل

تست شده بزن كه سريع ميده بگير
سوال مي پرسه جوابش ميشه gp 1
(10-02-2015، 08:25 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Tongue.gifدو تا گرفتم جان Tongue.gif

خوشبحالت من تو یکیش موندم Sad.gif
آخ فك كنم نميده :| من 4 تا ازش گرفتم از همون وقتي كه بهتون گفتم.. فك كنم پريد :|:| Undecided.gif
(10-02-2015، 08:28 PM)arefu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2015، 08:26 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی کمکم کنه

به سوال اول جواب دادم و شله زرد فرستادم گفت به این سوال قبلا جواب دادی یکی دیگه پرسید
به اونم جواب درست دادم رفت تو قرعه کشی
چطوری شارز بگیرم؟ Sad.gif

فک کنم دیگه بت نده . به نظر من شارژتو هدر ندی بهتره

آره دیگه چون پیشونی من سفید نیست سیاهه Sad.gif
من که هیچی نگرفتم دست کسی که کد گداشته درد نکنه Sad.gif
به من میگه شما از قبل عضو بودید و کد اهنگ پیشواز میفرسته Sad.gif چیکا کنم؟؟؟
(10-02-2015، 08:32 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که هیچی نگرفتم دست کسی که کد گداشته درد نکنه Sad.gif
من گذاشتم Biggrin.gif Biggrin.gif
سرت درد نكنه Biggrin.gif من همون يه دونه رو صبح بهت دادم ايرانسل زده پاي اون خخخخخ Biggrin.gif خودت ناراحت نكن شايد درست شد...... Rolleyes.gif Blush.gif
(10-02-2015، 08:26 PM)raha22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به اونایی که میگه از قبل عضو بودین به همون روش اسما جان برن دوباره عضو شین و مراحل رو انجام بدین حتما میده

میشه یگین روشش چی بوده ؟
به منم میگه قبلا عضو بودی !!!!
وای من هواسم نبود شارژمو حذف کردم, راهی داره دوباره شارژمو بگیرم! گریه