موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
انجمن چرا اینجوری شده Undecided.gif Undecided.gif
(09-02-2015، 06:24 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . مجتبی لطف کن محدودیت بذار واسه انجمن و همین تاپیک . در روز یک نفر فقط 2 تا کامنت بذاره . هرکی بیشتر گذاشت 24 ساعت محروم شه . هر کی موافقه تشکر کنه . هر وقت بیام انجمن بابا ده تا صفحه رو نگا بندازم . 
بيا....
راجع به شارژ حرف بزن عزيز.... يه چيز ديگم گفتم.......... كه وي آي پي شدي كد واست بياد ديگه چرا صفحات زير و رو كني.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!‌ Biggrin.gif Blush.gif
اسما بیا کد بزار هرکی بهت منفی داد من بهت در عوضش 4 تا مثبت میدم Undecided.gif
1
2
3
.
.
هزار شارژ هزار تومانی برای هزار نفر اول
ارسال 1 به737924

منم اینوتست کردم نداد
منم تست کردم نداد Biggrin.gifشابد راندومی بده تولد امام خمینی 1320 بوده واسه کسایی که میخوان بزنن
امتیاز کل: 0
خوش آمدید. شما عضو دیدی یا شنیدی شدید.با پاسخ به همین سوال شاید شارژ هزار تومانی برنده شی.
میدونی امام خمینی(ره) در چه سالی به دنیا آمدند؟
1- سال هزار و سیصد و بیست ه . ق
2- سال هزار و سیصد و بیست و دو ه.ق
*
لطفا شماره گزینه مورد نظر را به 737924 ارسال کنید.
قیمت هر سوال : 120 تومان

کدوم گزینه درسته؟
کسی جواب رو نمیدونه!
(09-02-2015، 07:15 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوش آمدید. شما عضو دیدی یا شنیدی شدید.با پاسخ به همین سوال شاید شارژ هزار تومانی برنده شی.
*

کدوم گزینه درسته؟

1 درسته به منم نداد . 
صفحه قبل گفتن 1320
(09-02-2015، 07:15 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*

کدوم گزینه درسته؟
گزینه 1