موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(12-02-2015، 12:38 PM)anahit نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوال من در مورد كد شانس نيست.مثلا اگه امروز با يك خط كد شانس رو وارد كنيم تا چند روز ديگه نميشه از اين خط استفاده كردبا يه كد شانس ديگه؟
ماهي يك بار يا كلا برا هميشه؟؟؟

سلام

دوست عزیز کلا برای هر سیمکارت فقط یکبار میتونی از کد شانس 780 استفاده کنی.
(12-02-2015، 12:42 PM)abdoolkarim نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مال من الان یه ماه بیشتره کد شانس گرفتم زدم به من گفت شماره شما تکراریه

سلام

باهرخط وهرip فقط یکبارمیده،من فقط تا حالایکبارکد زدم ویه بارشارژ بردم.
(12-02-2015، 12:46 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-02-2015، 12:38 PM)anahit نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوال من  در مورد كد شانس نيست.مثلا اگه امروز با يك خط كد شانس رو وارد كنيم تا چند روز ديگه نميشه از اين خط استفاده كردبا يه كد شانس ديگه؟
ماهي يك بار يا كلا برا هميشه؟؟؟

سلام

ممنون
كلا طرحهاي تشويقي شون هم مثل خودشون هست. تبليغاتشون نصفه نيمه هست.
واين بزرگترين تقلب هست. با دروغ به ثروت ميرسن اما از نظر خودشون كاملا شرعي
(12-02-2015، 12:54 PM)ترنم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باهرخط وهرip فقط یکبارمیده،من فقط تا حالایکبارکد زدم ویه بارشارژ بردم.

مرسي.كلا همشون دزدن!اون از آپ اينم از ....
شايد بگي خب مجاني ميدن!اما اينكه با تبليغات نصفه نيمه و دروغ خدمات ارايه كني اين خودش دزديه.
آقا رضا
این پیام برنده شدن مسابقه همراه اول نیومدا ا ا ا ا
ت 1000 رو بفرستم آیا ؟ ؟
من کد شانس رو وارد کردم گفت 0 تومان شارژ هدیه + سانتافه
آیا اول باید کد شانس رو وارد میکردم یا اینکه اول شارژ بخرم بعد کد شانس؟
(12-02-2015، 01:03 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا
این پیام برنده شدن مسابقه همراه اول نیومدا ا ا ا ا
ت 1000 رو بفرستم آیا ؟ ؟

سلام

خانم ساناز عزیز هنوز پیام تبریکش نیومده. اگه ت 1000 رو بفرستین کد شارژ تکراری میده.
بهتره صبر کنید ببینیم امروز پیام تبریک میده یا نه.
(12-02-2015، 12:20 PM)ترنم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با یه برنامه به نام apk editor،هرچندتا بخوای نصب میکنی ولی با خط های مختلف،وارد میشی،نه بایه سیم کارت.

میشه روش کار با این نرم افزار را یادم بدی Confused
من کد شانسم سوخت گفت محدودیت 1 روز تموم شده
میشه ی کد شانس بهم بدید