موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با شارژ رایگان در موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مسابقه چونه جایزش چیه؟کارت شارژ 2000 تومنی بهت میده یا تخفیف میده؟
برا منم از شماره چهار رقمی تماس گرفتن.خاموش بود گوشیم.تماس از دس رفته اومد.
فکر گنم +981038 بود فکر کنم
سلام به دوستان عزیز
افرادی که فکر می کنند برنده شده اند به شرکت ایمیل بزنند و درخواست تماس مجدد نمایند
ب چه ادرس ایمیلی؟
دوستم گفتم بزنگه 700
زنگیده بش گفتن نمیدونیم قضیه این شماره چیه و اینا!!!
این چ وضعشه
یه کارمند ایرانسل ندونه کی بدونه؟
مسابقه چونه جایزش چیه؟لطفا راهنمایی کنید
سلام دوستان کد شانس چیه ؟
(08-02-2015، 10:28 PM)maryam0098 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2015، 10:04 PM)elecboy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2015، 10:01 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2015، 09:47 PM)elecboy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2015، 09:45 PM)havayemalas نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
از شرکت ایرانسله . دارن به خیلی از مشترکاشون زنگ میزنن و میگن بزودی سیمکارتتون بخاطر اینکه کار نکرده غیر فعال میشه . به دوستای منم زنگ زدن درحالیکه دوستم از سیمکارتاش یه عالمه کار کشیده و شارژشون کرده  Undecided.gif

ممكنه برنده جايزه هم شده باشي
تمامی برندگان این شرکت از طریق شماره تماس 09351000000 احراز هویت خواهد شد و تنها با برندگان از این شماره تماس گرفته خواهد شد.
خوب مثلا چه جایزه ای؟

واسه همون زنگ زدن ديگه.كلا هر كي تو مسابقات برنده ميشه از اين شماره تماس ميگيرن با برنده.زنگ بزن بپرس

این شماره ایرانسله وواسه مشکلی ک احتمالا داشتین زنگ زده پیگیری کنه

اخطار به اون چند نفری که تازه عضو شدن.لطفا جزء شارژ در این انجمن درمورد هیچ چیز دیگرصحبت نباشد
من یه بار از 780 شارژ گرفتم قبلا، بازم میده؟
(08-02-2015، 10:55 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه چونه جایزش چیه؟لطفا راهنمایی کنید

جواب بدید لطفا